(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Poznaj emocje na nowo. Premiera DJI Avata 2

·
Zaktualizowano: Miesiąc temu

Czas na niezrównane doświadczenia w lotach FPV – do sprzedaży trafił dron DJI Avata 2. To idealne połączenie innowacyjności, bezpieczeństwa i niezrównanych doświadczeń z podniebnych wycieczek. Chcesz wejść w nową erę lotów FPV? Dowiedz się więcej.

DJI Avata 2 – nowatorskie rozwiązania i perfekcja obrazu

DJI Avata 2 jest wyposażony w ulepszoną matrycę 1/1,3”, która umożliwia nagrywanie filmów w jakości 4K/60 fps z HDR. Możesz cieszyć się ultraszerokim polem widzenia, które sięga 155°, co otwiera nowe perspektywy w tworzeniu filmów i realizacji dynamicznych akrobacji.

Oglądaj świat przez DJI Googles 3

Do drona wykorzystasz dodatkowo nowe gogle DJI Googles 3, które dają zupełnie nową perspektywę patrzenia na świat z lotu ptaka. Zaś funkcja Real View PiP umożliwia bezpieczną obserwację otoczenia i lotu bez konieczności zdejmowania gogli.

dji avata 2 premiera

Innowacja w sterowaniu i bezpieczeństwie

Istotną cechą DJI Avata 2 jest nowy kontroler DJI RC Motion 3, który zapewnia intuicyjne i precyzyjne sterowanie dronem. Innowacyjne funkcje, takie jak Easy ACRO, One-Push Flip, Roll i Drift sprawiają, że nawet najbardziej złożone manewry stają się prostsze. Ponadto zaawansowane zabezpieczenia gwarantują dobrą stabilizację, a dzięki temu nawet w trudnych warunkach lotu nagrany materiał wideo będzie wyróżniał się wysoką jakością.

Sprawdź drona DJI Avata 2 w x-komie