Lapboardy

(1 wynik)
Filtry
Producent
Cena
-
Status
Typ
Dodatkowe informacje
Kolor
Gwarancja
Popularność
PopularnośćCena: od najtańszychCena: od najdroższychOcena: od najlepszejNazwa: A-ZNazwa: Z-A
z 1
Popularność
PopularnośćCena: od najtańszychCena: od najdroższychOcena: od najlepszejNazwa: A-ZNazwa: Z-A
Lapboard Corsair Gaming Lapboard do K63 Wireless
Darmowa dostawa
299,00 zł
30
wyników na stronie
  • 1
Następna
z 1

Lapboardy

Wygodnie i na dystans

Zwolennicy grania na PC za pomocą klawiatury i myszy mogą jedynie pozazdrościć komfortu, jaką daje połączenie konsoli i pada. Czy na pewno? Odpowiedź na to stanowi właśnie lapboard. To mobilne akcesorium, które zostało stworzone z myślą o wygodzie miłośników komputerów stacjonarnych. Tworzy go swoista podpórka na klawiaturę bezprzewodową połączona z podkładką pod mysz, które stanowią jedną, większą całość. Dzięki lapboardowi możesz swobodnie pograć lub popracować przed telewizorem i z pozycji kanapy.

Właściwości lapboardów

Przy wyborze odpowiedniego lapboarda pod uwagę należy wziąć kilka kwestii. Aby zapewniał on jak najwięcej komfortu zwróć uwagę na:

  • Sposób połączenia – lapboard może łączyć się z innym urządzeniem przewodowo lub bezprzewodowo, drugi wariant jest zdecydowanie wygodniejszy.
  • Ilość dostępnych wejść i złącz – będą niezbędne do podłączenia np. myszki czy słuchawek, co umożliwi stworzenie pełnego centrum dowodzenia.
  • Materiał wykonania– specjalna gąbka znajdująca się u spodu urządzenia oraz solidne tworzywo wierzchnie zapewniają Twoim nogom wygodę a całej konstrukcji stabilność i trwałość.
  • Waga – w związku z tym, że lapboard służy zwyczajowo do trzymania na nogach, warto aby jego ciężar był jak najmniejszy. Dzięki temu unikniesz zmęczenia nawet po wielogodzinnym maratonie z ulubionym tytułem.
  • Odkryj, jakie lapboardy znajdziesz w ofercie x-komu.