Sony KD-65X85L 65" LED 4K 120Hz GoogleTV Dolby Vision Dolby Atmos - 1134949 - zdjęcie
Sony KD-65X85L 65" LED 4K 120Hz GoogleTV Dolby Vision Dolby Atmos - 1134949 - zdjęcie 1
Sony KD-65X85L 65" LED 4K 120Hz GoogleTV Dolby Vision Dolby Atmos - 1134949 - zdjęcie 2Sony KD-65X85L 65" LED 4K 120Hz GoogleTV Dolby Vision Dolby Atmos - 1134949 - zdjęcie 2
Sony KD-65X85L 65" LED 4K 120Hz GoogleTV Dolby Vision Dolby Atmos - 1134949 - zdjęcie 3Sony KD-65X85L 65" LED 4K 120Hz GoogleTV Dolby Vision Dolby Atmos - 1134949 - zdjęcie 3
Sony KD-65X85L 65" LED 4K 120Hz GoogleTV Dolby Vision Dolby Atmos - 1134949 - zdjęcie 4Sony KD-65X85L 65" LED 4K 120Hz GoogleTV Dolby Vision Dolby Atmos - 1134949 - zdjęcie 4
Sony KD-65X85L 65" LED 4K 120Hz GoogleTV Dolby Vision Dolby Atmos - 1134949 - zdjęcie 5Sony KD-65X85L 65" LED 4K 120Hz GoogleTV Dolby Vision Dolby Atmos - 1134949 - zdjęcie 5
Sony KD-65X85L 65" LED 4K 120Hz GoogleTV Dolby Vision Dolby Atmos - 1134949 - zdjęcie 2
Sony KD-65X85L 65" LED 4K 120Hz GoogleTV Dolby Vision Dolby Atmos - 1134949 - zdjęcie 3
Sony KD-65X85L 65" LED 4K 120Hz GoogleTV Dolby Vision Dolby Atmos - 1134949 - zdjęcie 4
Sony KD-65X85L 65" LED 4K 120Hz GoogleTV Dolby Vision Dolby Atmos - 1134949 - zdjęcie 5
Sony KD-65X85L 65" LED 4K 120Hz GoogleTV Dolby Vision Dolby Atmos
  • Przekątna ekranu:65"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:LED
  • Klasa energetyczna:F
Przekątna ekranu
Specyfikacja
Opinie
5,0/5
(15 opinii)
5
Opinie użytkowników (15)
Piotrek
Piotrek
2 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Zalety przewyzszaja znacznie wady dlatego dla mnie 6/6.
... Rozwiń dalej
Jan
Jan
Potwierdzony zakup
2 lata temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 55"
#Promocja-SonyTViAudio
... Rozwiń dalej
Wojciech
Wojciech
Potwierdzony zakup
Ponad rok temu
#Promocja-RecenzjaTV
Posiadam ten telewizor od jakiegoś czasu i sprawia się fenomenalnie. Mogę go polecić w 100%.
Jerzy
Jerzy
Ponad rok temu
Hubert
Hubert
Natalia
Natalia
ADAM
ADAM
Super telewizor. Cena trochę przesadzona ale kolory super.Polecam... Rozwiń dalej
Marcin
Marcin
6 miesięcy temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 75"
jestem zadowolony z tv, ale myślę, że w tych pieniądzach można trafić coś lepszego... Rozwiń dalej
Sebastian
Sebastian
Michał
Michał
Spoko telewizor , spełnia wszystkie funkcje... Rozwiń dalej
Andrzej
Andrzej
Świetny telewizor, na wszystko co potrzeba, aby korzystać z telewizji i multimediów!... Rozwiń dalej
Krystian
Krystian
Płynnie chodzi.
Wszystko się zgadza.
Świetnie współpracuje z dekoderem Canal+.
Oleksii
Oleksii
Łukasz
Łukasz
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (3)
Awatar użytkownika Jakub
Jakub
Jaki jest pobor mocy ?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Michał
76W, 0.5W tryb czuwania. Źródło: oficjalna strona Sony ... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Olek
Olek
Czy w tym telewizorze jest możliwość obracania obrazu o 90 st.?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Piotr
Piotr
Awatar użytkownika ryszard
ryszard