(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
21 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
Mio SmartBox III USB-C - 1224628 - zdjęcie
Mio SmartBox III USB-C - 1224628 - zdjęcie 1
Mio SmartBox III USB-C - 1224628 - zdjęcie 1Mio SmartBox III USB-C - 1224628 - zdjęcie 1
  • Prąd wyjściowy:2A
  • Napięcie wyjściowe:5V
  • Gwarancja:24 miesiące
199,00 zł
1
energia

Zasilacz trybu parkingowego Mio MiVue SmartBox III USB-C

Mio MiVue SmartBox III to sprytne i niewielkie urządzenie, które w inteligentny sposób zasilać będzie Twój wideorejestrator w samochodzie, nawet po wyłączeniu silnika.

Zasilacz SmartBox III podłącza się bezpośrednio do instalacji elektrycznej, tym samym omijając układ zapłonu. Zatem, nawet jeśli wyłączysz silnik, Twój wideorejestrator wciąż będzie zasilany. To idealne rozwiązanie dla wszystkich użytkowników kamer samochodowych, którzy chcą korzystać z trybu parkingowego podczas nieobecności w aucie.

Z Mio MiVue Smartbox III USB-C z może korzystać każde urządzenie wykorzystujące port miniUSB oraz USB-C. Zasilacz jest dedykowany do kamer Mio ze złączem USB-C takich jak: Mio MiVue 802 i Mio MiVue 803.

Zasilacz trybu parkingowego Mio MiVue SmartBox III USB-C - Widok ogólny
2 w 1

Idealny do samochodów osobowych i ciężarowych

Zasilacz Mio MiVue SmartBox III ze złączem USB-C to urządzenie inteligentne. Oczywistym jest fakt, że zbyt długotrwałe obciążenie akumulatora, szczególnie w okresach niskich temperatur powoduje jego szybsze rozładowanie. Firma Mio znalazła odpowiedź na ten problem. Mio MiVue SmartBox III może zostać dostosowany do instalacji zasilania w aucie osobowym (12V), jak i ciężarowym (24V).

Co więcej, użytkownik może ustawić maksymalny czas pracy od 6 do 24 godzin (6/12/24/off), dzięki czemu Twój akumulator odpali po całej nocy czuwania.

Zasilacz trybu parkingowego Mio MiVue SmartBox III USB-C - Grafika lifestyle
asystent parkowania

Tryb parkingowy w urządzeniach Mio MiVue

Tryb parkingowy to unikalna funkcja w wideorejestratorach Mio MiVue. Zastosowanie jej w wybranych modelach pozwala na rejestrację obrazu w sytuacjach wykrycia ruchu przed kamerą oraz nagłego przeciążenia np. uderzenia (stłuczka parkingowa, wandalizm).

W trybie parkingowym zapis wideo uruchamiany jest tylko wedle ustawień użytkownika na podstawie poziomu czujności. Dzięki temu oszczędzane jest miejsce na karcie pamięci, a użytkownik otrzymuje tylko interesujące go nagrania.

Zasilacz trybu parkingowego Mio MiVue SmartBox III USB-C - Grafika lifestyle

Specyfikacja

Kompatybilność
Mio MiVue
Złącza wyjściowe
USB-C
Prąd wyjściowy
2A
Napięcie wyjściowe
5V
Kolor
Czarny
Dodatkowe informacje
Ochrona akumulatora przed rozładowaniem
Dołączone akcesoria
Adapter
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod x-kom
1224628

Opinie

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x‑komu.