Samsung QE50QN92D 50" QLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1233052 - zdjęcie
Samsung QE50QN92D 50" QLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1233052 - zdjęcie 1
Samsung QE50QN92D 50" QLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1233052 - zdjęcie 2Samsung QE50QN92D 50" QLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1233052 - zdjęcie 2
Samsung QE50QN92D 50" QLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1233052 - zdjęcie 3Samsung QE50QN92D 50" QLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1233052 - zdjęcie 3
Samsung QE50QN92D 50" QLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1233052 - zdjęcie 4Samsung QE50QN92D 50" QLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1233052 - zdjęcie 4
Samsung QE50QN92D 50" QLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1233052 - zdjęcie 2
Samsung QE50QN92D 50" QLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1233052 - zdjęcie 3
Samsung QE50QN92D 50" QLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1233052 - zdjęcie 4
Samsung QE50QN92D 50" QLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
  • Przekątna ekranu:50"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:Neo QLED
  • Klasa energetyczna:F
Specyfikacja
Opinie
4,6/5
(5 opinii)
5
Opinie użytkowników (5)
Paweł
Paweł
Ponad rok temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Rewelacja. Łatwy w obsłudze, instalacja 15 minut, świetny system.
Jakość obrazu bezkonkurencyjna, Mini LED robi świetną robotę!
Wszystkie serwisy streamingowe pracują bezproblemowo, integracja z boxem C+ też!
Pilot i aplikacja mobilna - świetne!
... Rozwiń dalej
Sławomir
Sławomir
Potwierdzony zakup
7 miesięcy temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 75"
Piotr
Piotr
Ponad rok temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 50"
Jestem bardzo zadowolony z wyboru tego telewizora. Obraz i dźwięk w świetniej jakości.
... Rozwiń dalej
Rafał
Rafał
Potwierdzony zakup
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 43"
Michał
Michał
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Wart swojej ceny... Rozwiń dalej
Koniec opinii.
Pytania użytkowników (2)
Awatar użytkownika Maeusz
Maeusz
7 miesięcy temu
Czy ten TV ma odświeżanie 144 Hz natywnie?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Lucyna
Lucyna
2 lata temu