Philips 43PUS8079 43" LED 4K Titan OS Ambilight 3 Dolby Atmos HDMI - 1240721 - zdjęcie
Philips 43PUS8079 43" LED 4K Titan OS Ambilight 3 Dolby Atmos HDMI - 1240721 - zdjęcie 1
Philips 43PUS8079 43" LED 4K Titan OS Ambilight 3 Dolby Atmos HDMI
Specyfikacja
Opinie
4,7/5
(6 opinii)
5
Opinie użytkowników (6)
Michal
Michal
Potwierdzony zakup
Ponad rok temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Piotr
Piotr
Potwierdzony zakup
Ponad rok temu
Brakuje kilku aplikacji ktore sa w systemie od googla, po za tym wszystko smiga.... Rozwiń dalej
Marcin
Marcin
6 miesięcy temu
Wiktor
Wiktor
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 65"
ALBERT
ALBERT
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 75"
Dla mnie mega TV. Działa perfekcyjne.... Rozwiń dalej
Łukasz
Łukasz
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (7)
Awatar użytkownika Kris
Kris
Czy ten telewizor nadaje się w ogóle do grania? Jaki ma input lag?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Aleksander
Aleksander
Awatar użytkownika Adrian
Adrian
Awatar użytkownika Jan
Jan