Philips 85PML9019 85" 144Hz 4K QD MiniLED Ambilight Titan  HDMI 2.1 - 1240829 - zdjęcie
Philips 85PML9019 85" 144Hz 4K QD MiniLED Ambilight Titan  HDMI 2.1 - 1240829 - zdjęcie 1
Philips 85PML9019 85" 144Hz 4K QD MiniLED Ambilight Titan  HDMI 2.1 - 1240829 - zdjęcie 2Philips 85PML9019 85" 144Hz 4K QD MiniLED Ambilight Titan  HDMI 2.1 - 1240829 - zdjęcie 2
Philips 85PML9019 85" 144Hz 4K QD MiniLED Ambilight Titan  HDMI 2.1 - 1240829 - zdjęcie 3Philips 85PML9019 85" 144Hz 4K QD MiniLED Ambilight Titan  HDMI 2.1 - 1240829 - zdjęcie 3
Philips 85PML9019 85" 144Hz 4K QD MiniLED Ambilight Titan  HDMI 2.1 - 1240829 - zdjęcie 2
Philips 85PML9019 85" 144Hz 4K QD MiniLED Ambilight Titan  HDMI 2.1 - 1240829 - zdjęcie 3
Philips 85PML9019 85" 144Hz 4K QD MiniLED Ambilight Titan HDMI 2.1
  • Przekątna ekranu:85"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:MiniLED
  • Smart TV:Titan OS
Specyfikacja
Opinie
4,3/5
(7 opinii)
5
Opinie użytkowników (7)
Bartosz
Bartosz
Potwierdzony zakup
Ponad rok temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 75"
Ciężko było podjąć decyzję, tyle różnych opinii w internecie, ale myśle, że podjąłem właściwą!
Obraz rewelacja, dużo trybów ustawień, kolory, czerń naprawdę blisko OLED… no i Ambilight😃
... Rozwiń dalej
Tomasz
Tomasz
Potwierdzony zakup
Ponad rok temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Bardzo często zawiesza się przy korzystaniu z media servera (UPnP/DLNA).... Rozwiń dalej
Paweł
Paweł
Ewa
Ewa
6 miesięcy temu
Mateusz
Mateusz
7 miesięcy temu
wojtas
wojtas
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Adam
Adam
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (5)
Awatar użytkownika Łukasz
Łukasz
7 miesięcy temu
Awatar użytkownika Leszek
Leszek
Awatar użytkownika Oskar
Oskar
Czy wiadomo ile ten telewizor posiada niezależnych stref podświetlenia ?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Mariusz
Mariusz