Samsung UE50DU7192 50" LED 4K Tizen TV - 1241583 - zdjęcie
Samsung UE50DU7192 50" LED 4K Tizen TV - 1241583 - zdjęcie 1
Samsung UE50DU7192 50" LED 4K Tizen TV - 1241583 - zdjęcie 2Samsung UE50DU7192 50" LED 4K Tizen TV - 1241583 - zdjęcie 2
Samsung UE50DU7192 50" LED 4K Tizen TV - 1241583 - zdjęcie 3Samsung UE50DU7192 50" LED 4K Tizen TV - 1241583 - zdjęcie 3
Samsung UE50DU7192 50" LED 4K Tizen TV - 1241583 - zdjęcie 4Samsung UE50DU7192 50" LED 4K Tizen TV - 1241583 - zdjęcie 4
Samsung UE50DU7192 50" LED 4K Tizen TV - 1241583 - zdjęcie 5Samsung UE50DU7192 50" LED 4K Tizen TV - 1241583 - zdjęcie 5
Samsung UE50DU7192 50" LED 4K Tizen TV - 1241583 - zdjęcie 2
Samsung UE50DU7192 50" LED 4K Tizen TV - 1241583 - zdjęcie 3
Samsung UE50DU7192 50" LED 4K Tizen TV - 1241583 - zdjęcie 4
Samsung UE50DU7192 50" LED 4K Tizen TV - 1241583 - zdjęcie 5
Samsung UE50DU7192 50" LED 4K Tizen TV
  • Przekątna ekranu:50"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:LED
  • Klasa energetyczna:G
Specyfikacja
Opinie
4,8/5
(25 opinii)
5
Zdjęcia użytkowników (1)
 - Igor
Opinie użytkowników (25)
Łukasz
Łukasz
Potwierdzony zakup
Ponad rok temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Jeżeli ktoś tylko i wyłącznie ogląda TV lub VOD to w 100% wystarczy.
Zdecydowana większość programów i tak nadaje 30FPS więc na co komu więcej niż 60Hz (60FPS). W modelu o 3k droższym jest upłynniacz i przyznam że widać odrobinę zmianę płynności ale czy wszyscy zauważą różnicę? Jest ona subtelna i większość nie zauważy różnicy.
VOD działa bez problemu.
Jest funkcja obrazu dostosowująca kolory do filmu i robi to automatycznie.
Wifi czy połączenie po kablu z siecią nie sprawiało problemu.
... Rozwiń dalej
Bartosz
Bartosz
Potwierdzony zakup
Ponad rok temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 43"
Buczo11
Buczo11
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Używany sporadycznie, jak do tej pory działa bez zarzutu.
... Rozwiń dalej
Igor
10 miesięcy temu
Dla mało wymagających użytkowników polecam
Test
Sławomir
Sławomir
5 miesięcy temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 50"
5 miesięcy temu
Tomasz
Tomasz
6 miesięcy temu
Katarzyna
Katarzyna
7 miesięcy temu
Przemysław
Przemysław
7 miesięcy temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 75"
Robert
Robert
9 miesięcy temu
działa bez zarzutów... Rozwiń dalej
Kacper
Kacper
10 miesięcy temu
Dominik
Dominik
Mieczysław
Mieczysław
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (9)
Awatar użytkownika Monika
Monika
2 miesiące temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 85"
Czy jest możliwość montażu na ścianie, na dodatkowo kupionym uchwycie?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Paweł
Paweł
Miesiąc temu
Jest taka możliwość. ... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Filip
Filip
Jaki jest rozstaw nóżek?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Paweł
Paweł
Miesiąc temu
rozstaw nóżek: ok. 80–85 cm... Rozwiń dalej