Samsung QE65Q67D 65" QLED 4K Tizen TV - 1242454 - zdjęcie
Samsung QE65Q67D 65" QLED 4K Tizen TV - 1242454 - zdjęcie 1
Samsung QE65Q67D 65" QLED 4K Tizen TV - 1242454 - zdjęcie 2Samsung QE65Q67D 65" QLED 4K Tizen TV - 1242454 - zdjęcie 2
Samsung QE65Q67D 65" QLED 4K Tizen TV - 1242454 - zdjęcie 3Samsung QE65Q67D 65" QLED 4K Tizen TV - 1242454 - zdjęcie 3
Samsung QE65Q67D 65" QLED 4K Tizen TV - 1242454 - zdjęcie 4Samsung QE65Q67D 65" QLED 4K Tizen TV - 1242454 - zdjęcie 4
Samsung QE65Q67D 65" QLED 4K Tizen TV - 1242454 - zdjęcie 5Samsung QE65Q67D 65" QLED 4K Tizen TV - 1242454 - zdjęcie 5
Samsung QE65Q67D 65" QLED 4K Tizen TV - 1242454 - zdjęcie 2
Samsung QE65Q67D 65" QLED 4K Tizen TV - 1242454 - zdjęcie 3
Samsung QE65Q67D 65" QLED 4K Tizen TV - 1242454 - zdjęcie 4
Samsung QE65Q67D 65" QLED 4K Tizen TV - 1242454 - zdjęcie 5
Samsung QE65Q67D 65" QLED 4K Tizen TV
Specyfikacja
Opinie
5,0/5
(15 opinii)
5
Opinie użytkowników (15)
Dariusz
Dariusz
Potwierdzony zakup
11 miesięcy temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Arkadiusz
Arkadiusz
Potwierdzony zakup
Ponad rok temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 50"
ok... Rozwiń dalej
Łukasz
Łukasz
9 miesięcy temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 77"
Robert
Robert
Ponad rok temu
Mateusz
Mateusz
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Karol
Karol
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 43"
Jakub
Jakub
Bogdan
Bogdan
3 miesiące temu
Krzysztof
Krzysztof
7 miesięcy temu
Piotr
Piotr
7 miesięcy temu
Konrad
Konrad
8 miesięcy temu
Filip
Filip
Marcin
Marcin
10 miesięcy temu
super produkt + szybka wysyłka = zadowolony klijent :D... Rozwiń dalej
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (2)
Awatar użytkownika Kris
Kris
Czy pisiada wejscia/wejście hdmi 2,1... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Łukasz
Awatar użytkownika Piotr