Ładowarka sieciowa Unitek 80W (3x USB-C, 3x USB-A)
pozwala na ładowanie Kindle, smartwatcha, słuchawek bluetooth, tableta albo pada do konsoli. Akcesorium naładuje każde urządzenie ładowane z portu USB. Może ładować aż do sześciu akcesoriów jednocześnie.


Szybkie ładowanie kilku urządzeń
Podepnij urządzenie do jednego z portów szybkiego ładowania – do wyboru masz dwa gniazda USB-C o mocy 20 W lub jedno o mocy 60 W. Chipy zastosowane w stacji ładowania odpowiadają za inteligentne dopasowanie mocy ładowania do możliwości baterii w danym urządzeniu.
Porządek w kablach
Ładowarka sieciowa Unitek 80 W została wyposażona w specjalne separatory, czyli przegródki, w których umieścisz wszystkie ładowane urządzenia. To koniec z kablami brzydko wyglądającymi na biurku i szukaniem wolnych gniazdek podłączanie kolejnych ładowarek
Bezpieczne działanie
Urządzenie zostało wyposażone w zabezpieczenia antyprzepięciowe, antyzwarciowe, chroniące baterię przed przeładowaniem i przegrzaniem. Stacja ładowania USB bezpiecznie naładuje baterię zarówno słuchawek bluetooth jak i w laptopie, smartfonie czy jakimkolwiek innym urządzeniu.