LG 43NANO82T6B 43" LED 4K WebOS - 1257976 - zdjęcie
LG 43NANO82T6B 43" LED 4K WebOS - 1257976 - zdjęcie 1
LG 43NANO82T6B 43" LED 4K WebOS - 1257976 - zdjęcie 2LG 43NANO82T6B 43" LED 4K WebOS - 1257976 - zdjęcie 2
LG 43NANO82T6B 43" LED 4K WebOS - 1257976 - zdjęcie 3LG 43NANO82T6B 43" LED 4K WebOS - 1257976 - zdjęcie 3
LG 43NANO82T6B 43" LED 4K WebOS - 1257976 - zdjęcie 4LG 43NANO82T6B 43" LED 4K WebOS - 1257976 - zdjęcie 4
LG 43NANO82T6B 43" LED 4K WebOS - 1257976 - zdjęcie 5LG 43NANO82T6B 43" LED 4K WebOS - 1257976 - zdjęcie 5
LG 43NANO82T6B 43" LED 4K WebOS - 1257976 - zdjęcie 6LG 43NANO82T6B 43" LED 4K WebOS - 1257976 - zdjęcie 6
LG 43NANO82T6B 43" LED 4K WebOS - 1257976 - zdjęcie 2
LG 43NANO82T6B 43" LED 4K WebOS - 1257976 - zdjęcie 3
LG 43NANO82T6B 43" LED 4K WebOS - 1257976 - zdjęcie 4
LG 43NANO82T6B 43" LED 4K WebOS - 1257976 - zdjęcie 5
LG 43NANO82T6B 43" LED 4K WebOS - 1257976 - zdjęcie 6
LG 43NANO82T6B 43" LED 4K WebOS
Specyfikacja
Opinie
5,0/5
(7 opinii)
5
Opinie użytkowników (7)
Mariusz
Mariusz
Potwierdzony zakup
5 miesięcy temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Mateusz
Mateusz
Potwierdzony zakup
7 miesięcy temu
9 miesięcy temu
Marek
Marek
Ponad rok temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 50"
Jadwiga
Jadwiga
Ponad rok temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Testujemy już tydzień czasu, na razie jesteśmy zadowoleni. Jakość adekwatna do ceny.... Rozwiń dalej
Artur
Artur
Łukasz
Łukasz
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (2)
Awatar użytkownika Adam
Adam
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 43"
Awatar użytkownika Mateusz