Samsung QE85LS03F 85" NEO QLED 4K MiniLED 144Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331275 - zdjęcie
Samsung QE85LS03F 85" NEO QLED 4K MiniLED 144Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331275 - zdjęcie 1
Samsung QE85LS03F 85" NEO QLED 4K MiniLED 144Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331275 - zdjęcie 2Samsung QE85LS03F 85" NEO QLED 4K MiniLED 144Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331275 - zdjęcie 2
Samsung QE85LS03F 85" NEO QLED 4K MiniLED 144Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331275 - zdjęcie 3Samsung QE85LS03F 85" NEO QLED 4K MiniLED 144Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331275 - zdjęcie 3
Samsung QE85LS03F 85" NEO QLED 4K MiniLED 144Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331275 - zdjęcie 4Samsung QE85LS03F 85" NEO QLED 4K MiniLED 144Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331275 - zdjęcie 4
Samsung QE85LS03F 85" NEO QLED 4K MiniLED 144Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331275 - zdjęcie 2
Samsung QE85LS03F 85" NEO QLED 4K MiniLED 144Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331275 - zdjęcie 3
Samsung QE85LS03F 85" NEO QLED 4K MiniLED 144Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331275 - zdjęcie 4
Samsung QE85LS03F 85" NEO QLED 4K MiniLED 144Hz Tizen TV Dolby Atmos
Pytania użytkowników (1)
Awatar użytkownika Mateusz
Mateusz
4 miesiące temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 65"