Samsung QE85QN80F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331284 - zdjęcie
Samsung QE85QN80F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331284 - zdjęcie 1
Samsung QE85QN80F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331284 - zdjęcie 2Samsung QE85QN80F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331284 - zdjęcie 2
Samsung QE85QN80F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331284 - zdjęcie 3Samsung QE85QN80F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331284 - zdjęcie 3
Samsung QE85QN80F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331284 - zdjęcie 4Samsung QE85QN80F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331284 - zdjęcie 4
Samsung QE85QN80F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331284 - zdjęcie 2
Samsung QE85QN80F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331284 - zdjęcie 3
Samsung QE85QN80F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos - 1331284 - zdjęcie 4
Samsung QE85QN80F 85" Neo QLED 4K MiniLED 144 Hz TizenTV Dolby Atmos
Zadaj pytanie
Samsungkod x-kom: 1331284
  • Przekątna ekranu:85"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:MiniLED, Neo QLED
  • Klasa energetyczna:F
Ostatnio oglądane
Laptop 15" - 16" Gigabyte GAMING A16 i7-13620H/64GB/1TB RTX5060 165HzLaptop 15" - 16" Gigabyte GAMING A16 i7-13620H/64GB/1TB RTX5060 165Hz
Laptop 15" - 16" Acer Nitro V 16S Core 5-210H/24GB/2TB/Win11 RTX5060 180HzLaptop 15" - 16" Acer Nitro V 16S Core 5-210H/24GB/2TB/Win11 RTX5060 180Hz
Tablety 11'' Blackview Active 12 Pro 11"  12/256 30000mAh projektor CzarnyTablety 11'' Blackview Active 12 Pro 11"  12/256 30000mAh projektor Czarny