Samsung QE75QN900F 75" NEO QLED 8K Mini LED 120Hz Tizen Dolby Atmos - 1331290 - zdjęcie
Samsung QE75QN900F 75" NEO QLED 8K Mini LED 120Hz Tizen Dolby Atmos - 1331290 - zdjęcie 1
Samsung QE75QN900F 75" NEO QLED 8K Mini LED 120Hz Tizen Dolby Atmos - 1331290 - zdjęcie 2Samsung QE75QN900F 75" NEO QLED 8K Mini LED 120Hz Tizen Dolby Atmos - 1331290 - zdjęcie 2
Samsung QE75QN900F 75" NEO QLED 8K Mini LED 120Hz Tizen Dolby Atmos - 1331290 - zdjęcie 3Samsung QE75QN900F 75" NEO QLED 8K Mini LED 120Hz Tizen Dolby Atmos - 1331290 - zdjęcie 3
Samsung QE75QN900F 75" NEO QLED 8K Mini LED 120Hz Tizen Dolby Atmos - 1331290 - zdjęcie 2
Samsung QE75QN900F 75" NEO QLED 8K Mini LED 120Hz Tizen Dolby Atmos - 1331290 - zdjęcie 3
Samsung QE75QN900F 75" NEO QLED 8K Mini LED 120Hz Tizen Dolby Atmos
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800
Uchwyt do telewizora One For All WM4661Uchwyt do telewizora One For All WM4661
Uchwyt do telewizora One For All WM2611Uchwyt do telewizora One For All WM2611
Uchwyt do telewizora ART AR-48Uchwyt do telewizora ART AR-48
Uchwyt do telewizora ART AR-11Uchwyt do telewizora ART AR-11
Soundbar Samsung HW-Q800FSoundbar Samsung HW-Q800F
Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5
Pytania użytkowników (1)
Awatar użytkownika Jan
Jan
7 miesięcy temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 85"
Czy nóżki w telewizorze Telewizor SAMSUNG QE85QN900F 85" NEO QLED 8K Mini LED 165Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 można regulować9 Zmniejszać ich rozstaw ) aby telewizor zmieścił sie na szafce.... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Łukasz
Łukasz
7 miesięcy temu
W modelu 85" QN900F rozstaw nóżek jest regulowany i ma dwie pozycje: szeroką ok. 64,4" (~163,5 cm) oraz wąską ok. 14,2" (~36 cm).... Rozwiń dalej