Samsung QE43QN92F 43" Neo QLED 4K 120 Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331292 - zdjęcie
Samsung QE43QN92F 43" Neo QLED 4K 120 Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331292 - zdjęcie 1
Samsung QE43QN92F 43" Neo QLED 4K 120 Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331292 - zdjęcie 2Samsung QE43QN92F 43" Neo QLED 4K 120 Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331292 - zdjęcie 2
Samsung QE43QN92F 43" Neo QLED 4K 120 Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331292 - zdjęcie 3Samsung QE43QN92F 43" Neo QLED 4K 120 Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331292 - zdjęcie 3
Samsung QE43QN92F 43" Neo QLED 4K 120 Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331292 - zdjęcie 2
Samsung QE43QN92F 43" Neo QLED 4K 120 Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331292 - zdjęcie 3
Samsung QE43QN92F 43" Neo QLED 4K 120 Hz Tizen TV Dolby Atmos
  • Przekątna ekranu:43"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:MiniLED, Neo QLED
  • Klasa energetyczna:F
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Pytania użytkowników (1)
Awatar użytkownika Dariusz
Dariusz
4 miesiące temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 50"