Samsung QE65QN92F 65" QD-Mini LED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331295 - zdjęcie
Samsung QE65QN92F 65" QD-Mini LED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331295 - zdjęcie 1
Samsung QE65QN92F 65" QD-Mini LED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331295 - zdjęcie 2Samsung QE65QN92F 65" QD-Mini LED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331295 - zdjęcie 2
Samsung QE65QN92F 65" QD-Mini LED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331295 - zdjęcie 3Samsung QE65QN92F 65" QD-Mini LED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331295 - zdjęcie 3
Samsung QE65QN92F 65" QD-Mini LED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331295 - zdjęcie 2
Samsung QE65QN92F 65" QD-Mini LED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos - 1331295 - zdjęcie 3
Samsung QE65QN92F 65" QD-Mini LED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos
  • Przekątna ekranu:65"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:MiniLED, Neo QLED
  • Klasa energetyczna:F
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200
Uchwyt do telewizora One For All WM4661Uchwyt do telewizora One For All WM4661
Uchwyt do telewizora One For All WM2611Uchwyt do telewizora One For All WM2611
Uchwyt do telewizora ART AR-48Uchwyt do telewizora ART AR-48
Uchwyt do telewizora ART AR-11Uchwyt do telewizora ART AR-11
Soundbar Samsung HW-Q800FSoundbar Samsung HW-Q800F
Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5
Pytania użytkowników (1)
Awatar użytkownika Dariusz
Dariusz
4 miesiące temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 50"