Samsung QE83S90F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331310 - zdjęcie
Samsung QE83S90F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331310 - zdjęcie 1
Samsung QE83S90F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331310 - zdjęcie 2Samsung QE83S90F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331310 - zdjęcie 2
Samsung QE83S90F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331310 - zdjęcie 3Samsung QE83S90F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331310 - zdjęcie 3
Samsung QE83S90F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331310 - zdjęcie 2
Samsung QE83S90F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331310 - zdjęcie 3
Samsung QE83S90F 83" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
Specyfikacja
Opinie
5,0/5
(1 opinia)
5
Opinie użytkowników (1)
Jakub
Jakub
4 miesiące temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Telewizor SAMSUNG QE65S90FAT 65 to świetny wybór dla wymagających użytkowników. Matryca OLED zachwyca głęboką czernią, doskonałym kontrastem i żywymi kolorami, a duży ekran 65” idealnie sprawdza się do filmów i gier. System Smart TV działa szybko i intuicyjnie, a jakość dźwięku stoi na wysokim poziomie. Nowoczesny design świetnie pasuje do salonu. Zdecydowanie polecam ten model każdemu, kto ceni jakość premium. Tylko telewizor w rozmiarze 65 posiada tą matrycę, pozostałe wersję posiadają już inną. #KupNapiszOpinieOtrzymajZwrot #PromocjaCashbackOLEDSamsung... Rozwiń dalej
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (6)
Awatar użytkownika Żanetta
Żanetta
Miesiąc temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 77"
Awatar użytkownika Patryk
Patryk
5 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 48"
Awatar użytkownika Anka
Anka
5 miesięcy temu
rozwiń specyfikację i sprawdź kod producenta. Warianty z końcówkq FAE to WOLED, natomiast FAT (np. 65") korzystają z matrycy QD-OLED.... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Eryk
Eryk
6 miesięcy temu