Samsung QE55S95F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331311 - zdjęcie
Samsung QE55S95F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331311 - zdjęcie 1
Samsung QE55S95F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331311 - zdjęcie 2Samsung QE55S95F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331311 - zdjęcie 2
Samsung QE55S95F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331311 - zdjęcie 3Samsung QE55S95F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331311 - zdjęcie 3
Samsung QE55S95F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331311 - zdjęcie 2
Samsung QE55S95F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1331311 - zdjęcie 3
Samsung QE55S95F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
Specyfikacja
Opinie
5,0/5
(4 opinie)
5
Zdjęcia użytkowników (2)
Samsung QE55S95F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - Michał Czwojdzinski
 - Tomasz
Opinie użytkowników (4)
Tomasz
Potwierdzony zakup
10 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 83"
Najlepszy możliwy telewizor! Matryca matowa robi ogromną robotę w salonie!... Rozwiń dalej
Test
Dawid
Dawid
3 tygodnie temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Jakość obrazu oszałamiająca…Bardzo duża jasność…No i tylko jeden kabel zwisa ze ściany…
... Rozwiń dalej
Michał Czwojdzinski
Michał Czwojdzinski
4 miesiące temu
Telewizor idealnie sprawdza się również w grach. Odświeżanie 120 Hz, pełne wsparcie HDMI 2.1, VRR i niezwykle niski input lag sprawiają, że rozgrywka na konsolach nowej generacji staje się czystą przyjemnością. Każdy ruch jest płynny, a reakcja na polecenia błyskawiczna.
Na pochwałę zasługuje także dźwięk z systemem Object Tracking Sound, który buduje wciągającą przestrzeń audio bez konieczności podłączania dodatkowych głośników. Całość dopełnia szybki i intuicyjny system Tizen oraz minimalistyczny, luksusowy design. Samsung OLED 55” to telewizor, który spełnia marzenia każdego fana kina domowego.
#KupNapiszOpinieOtrzymajZwrot
#PromocjaCashbackOLEDSamsung
... Rozwiń dalej
Test Samsung QE55S95F 55" OLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
Kuba
Kuba
5 miesięcy temu
Ten produkt jest bardzo udany, luksusowy telewizor OLED. Świetna czerń i nieskończony kontrast, 4K i 120–165 Hz zapewniają płynny obraz, a Dolby Atmos i 70 W głośników dają przyzwoity dźwięk. System Tizen działa sprawnie, menu jest bogate, Smart TV — pełna funkcjonalność. Wady? Cena to spory wydatek. Idealny do filmów, seriali i gier — jeśli szukasz telewizora premium. #KupNapiszOpinieOtrzymajZwrot
#PromocjaCashbackOLEDSamsung
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (1)
Awatar użytkownika Lucjan
Lucjan
4 miesiące temu