Samsung UE85U8092F 85" LED 4K Tizen TV DVB-T2 - 1331320 - zdjęcie
Samsung UE85U8092F 85" LED 4K Tizen TV DVB-T2 - 1331320 - zdjęcie 1
Samsung UE85U8092F 85" LED 4K Tizen TV DVB-T2 - 1331320 - zdjęcie 2Samsung UE85U8092F 85" LED 4K Tizen TV DVB-T2 - 1331320 - zdjęcie 2
Samsung UE85U8092F 85" LED 4K Tizen TV DVB-T2 - 1331320 - zdjęcie 3Samsung UE85U8092F 85" LED 4K Tizen TV DVB-T2 - 1331320 - zdjęcie 3
Samsung UE85U8092F 85" LED 4K Tizen TV DVB-T2 - 1331320 - zdjęcie 2
Samsung UE85U8092F 85" LED 4K Tizen TV DVB-T2 - 1331320 - zdjęcie 3
Samsung UE85U8092F 85" LED 4K Tizen TV DVB-T2
Specyfikacja
Opinie
4,6/5
(8 opinii)
5
Opinie użytkowników (8)
Piotr
Piotr
Potwierdzony zakup
Tydzień temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 43"
Potwierdzony zakup
2 tygodnie temu
Kacper
Kacper
5 miesięcy temu
artur
artur
10 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Jakub
Jakub
8 miesięcy temu
Dacjan
Dacjan
7 miesięcy temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 75"
9 miesięcy temu
Arkadiusz
Arkadiusz
4 miesiące temu
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (5)
Awatar użytkownika Marcin
Marcin
4 miesiące temu
Awatar użytkownika Kacper
3 miesiące temu
Awatar użytkownika WojteK
WojteK
6 miesięcy temu
Jaka jasność na ten telewizor?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Marcin
Marcin
7 miesięcy temu