Dell Pro 13 Plus Ultra 5-236V/16GB/512/Win11P - 1335201 - zdjęcie
Dell Pro 13 Plus Ultra 5-236V/16GB/512/Win11P - 1335201 - zdjęcie 1
Dell Pro 13 Plus Ultra 5-236V/16GB/512/Win11P - 1335201 - zdjęcie 2
Dell Pro 13 Plus Ultra 5-236V/16GB/512/Win11P - 1335201 - zdjęcie 3
Dell Pro 13 Plus Ultra 5-236V/16GB/512/Win11P - 1335201 - zdjęcie 4
Dell Pro 13 Plus Ultra 5-236V/16GB/512/Win11P - 1335201 - zdjęcie 5
Dell Pro 13 Plus Ultra 5-236V/16GB/512/Win11P - 1335201 - zdjęcie 6
Dell Pro 13 Plus Ultra 5-236V/16GB/512/Win11P
Zadaj pytanie
Dellkod x-kom: 1335201
Program odkupu
Sprzedaj używane urządzenie i zyskaj pieniądze na kartę podarunkową
Wydłużony czas dostawy.Dowiedz się więcej.
  • Procesor:Intel® Core™ Ultra 5 236V
  • Pamięć:16 GB
  • Grafika:Intel® Arc™ Graphics 130V
  • Typ ekranu:Matowy, LED, IPS
Program odkupu
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Myszka bezprzewodowa Logitech M240 Silent (czarna)Myszka bezprzewodowa Logitech M240 Silent (czarna)
Myszka bezprzewodowa Logitech M705 MarathonMyszka bezprzewodowa Logitech M705 Marathon
Myszka bezprzewodowa Logitech M185 szaraMyszka bezprzewodowa Logitech M185 szara
Program biurowy Microsoft 365 PersonalProgram biurowy Microsoft 365 Personal
Program biurowy Microsoft Office Home 2024 BOXProgram biurowy Microsoft Office Home 2024 BOX
Etui na laptopa Tech-Protect Puffy 13-14'' BlackEtui na laptopa Tech-Protect Puffy 13-14'' Black
Monitor LED 27" (26,5"-28,4") Dell P2725HMonitor LED 27" (26,5"-28,4") Dell P2725H