ChiQ U50QM10V 50" QLED 4K Google TV - 1364194 - zdjęcie
ChiQ U50QM10V 50" QLED 4K Google TV - 1364194 - zdjęcie 1
ChiQ U50QM10V 50" QLED 4K Google TV - 1364194 - zdjęcie 2ChiQ U50QM10V 50" QLED 4K Google TV - 1364194 - zdjęcie 2
ChiQ U50QM10V 50" QLED 4K Google TV - 1364194 - zdjęcie 3ChiQ U50QM10V 50" QLED 4K Google TV - 1364194 - zdjęcie 3
ChiQ U50QM10V 50" QLED 4K Google TV - 1364194 - zdjęcie 2
ChiQ U50QM10V 50" QLED 4K Google TV - 1364194 - zdjęcie 3
ChiQ U50QM10V 50" QLED 4K Google TV
  • Przekątna ekranu:50"
  • Rozdzielczość:UHD 4K 3840 x 2160
  • Typ telewizora:QLED
  • Klasa energetyczna:E
Przekątna ekranu
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-800
Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200Uchwyt do telewizora Silver Monkey UT-200
Uchwyt do telewizora One For All WM4661Uchwyt do telewizora One For All WM4661
Uchwyt do telewizora One For All WM2611Uchwyt do telewizora One For All WM2611
Uchwyt do telewizora ART AR-48Uchwyt do telewizora ART AR-48
Uchwyt do telewizora ART AR-11Uchwyt do telewizora ART AR-11
Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5Pilot uniwersalny One For All Smart Control 5
Opinie
4,9/5
(7 opinii)
5
Opinie użytkowników (7)
Mikita
Mikita
Potwierdzony zakup
3 miesiące temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 43"
Jakub
Jakub
Potwierdzony zakup
2 miesiące temu
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Anna
Anna
2 miesiące temu
Sławomir
Sławomir
Super i super głos... Rozwiń dalej
Miroslav
Miroslav
Polecam, w tej cenie doskonały produkt.... Rozwiń dalej
Robert
Robert
3 miesiące temu
Jak za tę kasę to rewelka. Kupiłem najtańszy 55", gdyż w 90% używam TV jako odtwarzacza / czytnika muzyki (daje radę z plikami flack 24Bit 96kHz), po optyku do wzmaka. No i fajne sterowanie głosowe, którego urzywam od lat. Trochę trzeba było pogrzebać w ustawieniach, ale wszystko się da ustawić w antku 14. Obraz jak obraz , zawsze można ustawić pod własne upodobania, wybrałem barwy ciepłe i mi pasuje. POLECAM (taki sam markowy to 3 z przodu)... Rozwiń dalej
Kamil
Kamil
Trochę muli ale jak za tą cenę jest w porządku... Rozwiń dalej
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (3)
Awatar użytkownika Vladyslav
Vladyslav
Miesiąc temu
Czy ten TV posiada Wi-Fi?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Tomasz
Tomasz
Awatar użytkownika M
M
4 miesiące temu