MSI Prestige 13 AI+ Ukiyoe Edition Ultra 9-288V/32GB/2TB/Win11 - 1416793 - zdjęcie
MSI Prestige 13 AI+ Ukiyoe Edition Ultra 9-288V/32GB/2TB/Win11 - 1416793 - zdjęcie 1
MSI Prestige 13 AI+ Ukiyoe Edition Ultra 9-288V/32GB/2TB/Win11 - 1416793 - zdjęcie 2
MSI Prestige 13 AI+ Ukiyoe Edition Ultra 9-288V/32GB/2TB/Win11 - 1416793 - zdjęcie 3
MSI Prestige 13 AI+ Ukiyoe Edition Ultra 9-288V/32GB/2TB/Win11 - 1416793 - zdjęcie 4
MSI Prestige 13 AI+ Ukiyoe Edition Ultra 9-288V/32GB/2TB/Win11 - 1416793 - zdjęcie 5
MSI Prestige 13 AI+ Ukiyoe Edition Ultra 9-288V/32GB/2TB/Win11 - 1416793 - zdjęcie 6
MSI Prestige 13 AI+ Ukiyoe Edition Ultra 9-288V/32GB/2TB/Win11 - 1416793 - zdjęcie 7
MSI Prestige 13 AI+ Ukiyoe Edition Ultra 9-288V/32GB/2TB/Win11 - 1416793 - zdjęcie 8
MSI Prestige 13 AI+ Ukiyoe Edition Ultra 9-288V/32GB/2TB/Win11 - 1416793 - zdjęcie 9
MSI Prestige 13 AI+ Ukiyoe Edition Ultra 9-288V/32GB/2TB/Win11 - 1416793 - zdjęcie 10
MSI Prestige 13 AI+ Ukiyoe Edition Ultra 9-288V/32GB/2TB/Win11
Zadaj pytanie
MSIkod x-kom: 1416793
Program odkupu
Sprzedaj używane urządzenie i zyskaj pieniądze na kartę podarunkową
  • Procesor:Intel® Core™ Ultra 9 288V
  • Pamięć:32 GB
  • Grafika:Intel® Arc™ Graphics 140V
  • Typ ekranu:Błyszczący, OLED
Program odkupu
Promocje
Raty 0%kup ten produkt nawet w 20 ratach 0%
Raty 0%
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Myszka bezprzewodowa Logitech M240 Silent (czarna)Myszka bezprzewodowa Logitech M240 Silent (czarna)
Myszka bezprzewodowa Logitech M705 MarathonMyszka bezprzewodowa Logitech M705 Marathon
Myszka bezprzewodowa Logitech M185 szaraMyszka bezprzewodowa Logitech M185 szara
Program biurowy Microsoft 365 PersonalProgram biurowy Microsoft 365 Personal
Program biurowy Microsoft Office Home 2024 BOXProgram biurowy Microsoft Office Home 2024 BOX
Monitor LED 24" (23,5"-26,4") MSI G255PF E2Monitor LED 24" (23,5"-26,4") MSI G255PF E2
Monitor LED 27" (26,5"-28,4") MSI MAG 274QF X24Monitor LED 27" (26,5"-28,4") MSI MAG 274QF X24