HP OmniBook 7 AI Ultra 7-258V/32GB/1TB/Win11 RTX4050 Touch - 1417465 - zdjęcie
HP OmniBook 7 AI Ultra 7-258V/32GB/1TB/Win11 RTX4050 Touch - 1417465 - zdjęcie 1
HP OmniBook 7 AI Ultra 7-258V/32GB/1TB/Win11 RTX4050 Touch - 1417465 - zdjęcie 2
HP OmniBook 7 AI Ultra 7-258V/32GB/1TB/Win11 RTX4050 Touch - 1417465 - zdjęcie 3
HP OmniBook 7 AI Ultra 7-258V/32GB/1TB/Win11 RTX4050 Touch - 1417465 - zdjęcie 4
HP OmniBook 7 AI Ultra 7-258V/32GB/1TB/Win11 RTX4050 Touch - 1417465 - zdjęcie 5
HP OmniBook 7 AI Ultra 7-258V/32GB/1TB/Win11 RTX4050 Touch - 1417465 - zdjęcie 6
HP OmniBook 7 AI Ultra 7-258V/32GB/1TB/Win11 RTX4050 Touch
  • Procesor:Intel® Core™ Ultra 7 258V
  • Pamięć:32 GB
  • Grafika:NVIDIA GeForce RTX 4050 + Intel® Arc™ Graphics 140V
  • Typ ekranu:Błyszczący, LED, IPS
Dysk SSD M.2 PCIe
Powiadom mnie o dostępności
Powiadom mnie o dostępności
Program odkupu
Sprzedaj używane urządzenie i zyskaj pieniądze na kartę podarunkową
Promocje
Raty 0%kup ten produkt nawet w 20 ratach 0%
Raty 0%
Specyfikacja
Rekomendowane akcesoria
Torba na laptopa Targus Classic+ 17-18"Torba na laptopa Targus Classic+ 17-18"
Myszka bezprzewodowa Logitech M240 Silent (czarna)Myszka bezprzewodowa Logitech M240 Silent (czarna)
Myszka bezprzewodowa Logitech M705 MarathonMyszka bezprzewodowa Logitech M705 Marathon
Myszka bezprzewodowa Logitech M185 szaraMyszka bezprzewodowa Logitech M185 szara
Podkładka pod mysz HyperX Pulsefire Mat LPodkładka pod mysz HyperX Pulsefire Mat L
Podkładka pod mysz HyperX Pulsefire Mat Cloth XLPodkładka pod mysz HyperX Pulsefire Mat Cloth XL
Program biurowy Microsoft 365 PersonalProgram biurowy Microsoft 365 Personal
Program biurowy Microsoft Office Home 2024 BOXProgram biurowy Microsoft Office Home 2024 BOX
Słuchawki przewodowe HyperX Cloud AlphaSłuchawki przewodowe HyperX Cloud Alpha
Monitor LED 24" (23,5"-26,4") HP S5 Pro 524pfMonitor LED 24" (23,5"-26,4") HP S5 Pro 524pf