Samsung MRE85R95H 85" Micro RGB 4K 165 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1526855 - zdjęcie
Samsung MRE85R95H 85" Micro RGB 4K 165 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1526855 - zdjęcie 1
Samsung MRE85R95H 85" Micro RGB 4K 165 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1526855 - zdjęcie 2Samsung MRE85R95H 85" Micro RGB 4K 165 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1526855 - zdjęcie 2
Samsung MRE85R95H 85" Micro RGB 4K 165 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1526855 - zdjęcie 3Samsung MRE85R95H 85" Micro RGB 4K 165 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1526855 - zdjęcie 3
Samsung MRE85R95H 85" Micro RGB 4K 165 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1526855 - zdjęcie 4Samsung MRE85R95H 85" Micro RGB 4K 165 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1526855 - zdjęcie 4
Samsung MRE85R95H 85" Micro RGB 4K 165 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1526855 - zdjęcie 2
Samsung MRE85R95H 85" Micro RGB 4K 165 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1526855 - zdjęcie 3
Samsung MRE85R95H 85" Micro RGB 4K 165 Hz Tizen TV HDMI 2.1 - 1526855 - zdjęcie 4
Samsung MRE85R95H 85" Micro RGB 4K 165 Hz Tizen TV HDMI 2.1
Pytania użytkowników (2)
Awatar użytkownika Jolanta
Jolanta
Wczoraj
Dotyczy wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Czy ten telewizor ma możliwość nagrywania na dysk zewnętrzny tzw: PVR... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Jolanta
Jolanta
Wczoraj