UE85M80H 85" Mini LED 4K 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1
Dodaj do porównania
Przedsprzedaż
Samsung UE85M80H 85" Mini LED 4K 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1
Zadaj pytanie
Samsung
kod
x-kom
Przewiń do pełnej specyfikacji
Przekątna ekranu
55"
65"
75"
Brak
8 099
Dodaj do koszyka
Dostępny w przedsprzedaży
Dowiedz się więcej
Zamów teraz, odbierz jako pierwszy
Wysyłka od 2 czerwca 2026
Darmowa dostawa
Koszty dostawy
Dostępna usługa wniesienia
Więcej informacji
Dodaj do porównania
Specyfikacja
Akcesoria
Opinie (0)
Pytania i odpowiedzi (0)
Specyfikacja
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
UE85M80HAUXXH
Kod x-kom
Rekomendowane akcesoria
Natec Turbot 2 Slim Touchpad BT+2,4GHz do Smart TV