UE43M74H 43" Mini LED 4K 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1
Dodaj do porównania
Przedsprzedaż
Samsung UE43M74H 43" Mini LED 4K 144 Hz Tizen TV HDMI 2.1
Zadaj pytanie
Samsung
kod
x-kom
Przekątna ekranu:
43"
Rozdzielczość:
UHD 4K 3840 x 2160
Typ telewizora:
MiniLED
Smart TV:
Tizen
Przewiń do pełnej specyfikacji
2 499
Dodaj do koszyka
Dostępny w przedsprzedaży
Dowiedz się więcej
Zamów teraz, odbierz jako pierwszy
Wysyłka od 2 czerwca 2026
Darmowa dostawa
Koszty dostawy
Dostępna usługa wniesienia
Więcej informacji
Dodaj do porównania
Specyfikacja
Akcesoria
Opinie (0)
Pytania i odpowiedzi (0)
Specyfikacja
Przekątna ekranu
43"
Rozdzielczość
UHD 4K 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania
144 Hz
Typ telewizora
MiniLED
Smart TV
Tizen
Ambilight
Nie
Złącze HDMI 2.1
Nie
Złącze CI
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
UE43M74HAUXXH
Kod x-kom
Rekomendowane akcesoria
Silver Monkey UT-600
109
ART AR-51
119
ART AR-47
49
Natec Turbot 2 Slim Touchpad BT+2,4GHz do Smart TV