Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
17 lat na rynku
15 dni na zwrot towaru
odbiór osobisty za 0 zł
Drukuj
Do porównania
BenQ XL2411Z czarny - 175474 - zdjęcie
BenQ XL2411Z czarny - 175474 - zdjęcie 1
BenQ XL2411Z czarny - 175474 - zdjęcie 2
BenQ XL2411Z czarny - 175474 - zdjęcie 3
BenQ XL2411Z czarny - 175474 - zdjęcie 4
BenQ XL2411Z czarny - 175474 - zdjęcie 5
BenQ XL2411Z czarny - 175474 - zdjęcie 6
BenQ XL2411Z czarny - 175474 - zdjęcie 1
BenQ XL2411Z czarny - 175474 - zdjęcie 2
BenQ XL2411Z czarny - 175474 - zdjęcie 3
BenQ XL2411Z czarny - 175474 - zdjęcie 4
BenQ XL2411Z czarny - 175474 - zdjęcie 5
BenQ XL2411Z czarny - 175474 - zdjęcie 6
Drukuj
Do porównania

BenQ XL2411Z czarny

od: BenQ|kod producenta: 9H.L9SLB.RBE|kod x-kom: 175474
  • Przekątna:24"
  • Rozdzielczość:1920 x 1080
  • Matryca:LED, TN
  • Powłoka matrycy:Matowa
specyfikacja BenQ XL2411Z czarny
Przewiń do pełnej specyfikacji
1 499,00 zł
Drukuj

Redukcja Rozmycia Ruchu - (Motion Blur Reduction)
Dodatkowa Wyrazistość w Całej Grze.

Monitor XL2411Z pokazuje prawdziwe przekonanie BenQ, iż "Gaming tkwi w szczegółach"! Został wykonany dla profesjonalnych graczy przy współpracy z legendami Counter-Strike. Oferujemy monitor do gier jak żaden inny   - precyzja i szybkość, jaką można oczekiwać od wysokiej klasy monitora do gier, teraz masz idealny punkt widokowy nad rywalami we wszystkich grach jakie rozpoczniesz.

Nowa Technologia BenQ Redukcji Rozmycia Ruchu (Motion Blur Reduction) daje płynne, wolne od rozmycia ruchu szczegóły obrazu, tak ważne w grach pełnych akcji FPS, gdzie każda milisekunda ma swoja wagę!. Dzięki Nowej Technologii, gracze nie będą już cierpieć z powodu straconego czasu i słabego komfortu gry potęgowanego przez rozmycie ruchu wizji. Zamiast tego - teraz z większą korzyścią czasu reakcji po stronie gracza - głównym celem będzie osiągnięcie ostatecznego zwyciestwa na przeciwnikiem!


Niska Emisja Niebieskiego Światła
Ochrona dla Twoich Oczu.

Teraz możesz grać przez wiele godzin w komfortowych warunkach, chroniąc swoje oczy. Emisja niebieskiego widma światła, która jest wytwarzana przez zwykłe ekrany monitorów komputerowych, jest kluczowym powodem uszkodzenia oczu, zmęczenia oczu, bólu głowy oraz zaburzenia snu. Teraz dzięki ofercie regulowania niskich poziomów niebieskiego światła, gracze mogą lepiej chronić swoje oczy, bez potrzeby zakładania przyciemnianych okularów dla dodatkowej ochrony oczu, a gra może się dalej toczyć w jasnej, wygodnej i bezproblemowej atmosferze!

BenQ Seria X dla Profesjonalnych Graczy

BenQ stara się skupić swoje wysiłki badawczo-rozwojowe poza granice limitu, zapewniająca wyjątkowy poziom kontroli, dokładności i przyjemności dla wszystkich profesjonalnych graczy i entuzjastów gier. Współpraca z najwyższego szczebla profesjonalnymi graczami Counter-Strike na pewno umożliwiła stworzenie najpotężniejszych funkcji, które cechują serię XL, w tym Tryb Wyświetlania (Display Mode) i Tryb Inteligentnego Skalowania (Smart Scaling).


Optymalizacja zarządzania
Odśwież Tempo Gry.

BenQ jako wiodący producent monitorów dla graczy, dostarcza więcej niż tylko funkcję odświeżania częstotliwości dla różnych rozdzielczości. Można osiągnąć więcej poziomów optymalnych częstotliwości odświeżania (100/120/144Hz) z Trybu Gaming Refresh rate Optimization Management (Zarządzanie Optymalizacją Odświeżania), dający użytkownikom niezrównaną wydajność w grach. Dzięki tej Funkcji, która współpracuje także z Trybem Display i Trybem Smart Scalling, BenQ oferuje teraz kompletne rozwiązanie częstotliwość odświeżania dla miłośników gier.

Gaming - Komfort - Technologia Flicker-Free - Obraz Wolny od Migotania

Opracowany we współpracy z profesjonalnymi graczami, monitor XL2411Z został tak uaktualniony, aby wyeliminować migotanie na wszystkich poziomach jasności. To skutecznie zmniejsza zmęczenie oczu
i podnosi wydajność w grach, dzięki ekstremalnemu wizualnemu komfortowi gry. To idealne rozwiązanie nawet dla najbardziej zapalonych graczy, którzy spędzją długie godziny w akcji.
Teraz jesteś uzbrojony w Najnowszą Technologię BenQ - Flicker Free, a to Twoja doskonała broń na Twoich Rywali.


Nawigacja On-Screen
Indywidulany Wybór Preferencji Wyświetlania.

Nowe oprogramowanie Wyświetlacz On-Screen, zapewnia platformę dla użytkowników do wprowadzania zmian na ekranie wyświetlacza i wygodę bezpośredniego dostępu do witryny Gry - Tryb Loader - do pobrania i instalacji zaprogramowanych ustawień wyświetlania ulubionej gry lub natychmiastowego podglądu ustawień na ekranie.

Tryb wyświetlania skrótu sprawia, że zmiany rozmiaru zawartości ekranu są tak proste i szybkie, jak naciśnięcie przycisku. Natychmiastowe przełączanie między trybem wyświetlania  17" (4:3), 19" (4:3), 19"W (16:9), 21.5"W (16:9), 22"W (16:10), 23"W (16:9), 24"W (16:9) do 27"W(16:9), pozwala osiągnąć najlepszy obraz oglądania tego co chcesz zobaczyć.  Możesz również skorzystać z przycisku Smart-Scaling, dodanego w szczególności na rzecz graczy. Można zmienić rozmiar zawartości ekranu do działania swojego awatara dokładnie odpowiadającego Twoim oczekiwaniom w oparciu o kontrolę ruchu, tak więc wszystko możesz wykonywać za pomocą najwyższej skuteczności.


Korektory Czarnego Koloru
Zapewniają Pełną Widoczność.

Słaba widoczność w ciemnych scenach może kosztować nawet najbardziej utalentowanych graczy przegraną ich gry. Technologia Korekcji Czarnego Koloru ma do zaoferowania niespotykany dotąd poziom kontroli i przejrzystości. Ciemne sceny są rozjaśnione bez prześwietlania jasnych obszarów w celu zachowania istotnych szczegółów, umożliwiając graczom dokładne zlokalizowanie ich przeciwników. Mogą łatwo w ​​krytycznych momentach walki szybko reagować w każdej sytuacji.

Zagraj jak Profesjonalny Gracz z Ekskluzywnym Trybem FPS

Zaprogramowany tryb FPS dostosowany przez Legendy Gamingu daje optymalny odcień jasność, kontrast, ostrość i odwzorowanie kolorów w grach FPS, dzięki czemu łatwo możesz wykryć przeciwników i śledzić ich każdy ruch, nawet w niewraźnej sytuacji. Istnieją dwie wersje do tego specjalnego trybu: FPS1 tryb przeznaczony jest dla Counter-Strike 1.6 i FPS2 tryb Counter-Strike Source. Doskonałe połączenie formy i funkcjonalności zapewnia graczom punkt widzenia, tak aby zawsze być o krok przed konkurencją.

Super Szybki Czas Reakcji 1ms GTG

Super-krótki czas reakcji 1ms GTG oznacza zarówno szybką akcję jak i to, że dramatyczne szybkie przejścia w akcji są świadczone czysto i bez smug. Te wszelkie niedogodności, które są nie tylko irytujące, mogą mieć wpływ na wydajność, gdy milisekundy mogą sprawić, że różnica między sukcesem, a przegraną nie jest zależna tylko od gracza.


Ultra-Płynna Gra
Ultra niskie opóźnienie.

Skorzystaj z ultra niskiego opóźnienia 0,001 wejścia klatki, a to da Ci zdecydowaną płynność w grach! Teraz dajemy graczom cenne milisekundy podczas gry. Wszystkie działania będą realizowane płynnie bez smużenia, a ruchy myszy będą zsynchronizowane i pokazywane bez opóźnień.

NVIDIA® 3D Vision™ 2 wraz z Kompletną Łącznością

Monitor XL2411Z posiada certyfikat NVIDIA (R) 3D Vision ™2-Ready z nowym NVIDIA 3D LightBoost™ i  jest w stanie obsłużyć większość akcji graficznych gier 3D lub filmy bez utraty szczegółów, co pozwala na doświadczenie wirtualnych światów z totalnym realizmem. Dodatkowo monitor XL2411Z wspomaga wejścia D-Sub, HDMI, DVI-DL i DP przydatne w grach na konsolę.

Najlepsze Pozycjonowanie Walki

Możliwość dostosowania wysokości, nachylenia, obrotu, skoku i regulacji każdego monitora, tak aby idealnie dopasować do wymagań każdego użytkownika! Teraz jesteś dokładnie w tym miejscu, gdzie pownien być każdy zwycięzca!


Twoja najlepsza broń
Gamingowe monitory BenQ.

Profesjonalne gamingowe monitory BenQ to nie tylko oficjalne monitory znanych światowych Turniejów w Najwyższej Lidze, ale także bezkonkureni zwycięzcy światowych renomowanych nagród projektowych. Ponadto, profesjonalne monitory gamingowe BenQ wykorzystywane są przez wybitnych graczy, którzy doskonalą swoją grę.
 
Kompatybilność z Win 8

Monitor XL2411Z posiada Certyfikat  Windows® 8 i jest w pełni kompatybilny z systemem Windows® 8. Zaraz po podłączeniu XL2411Z do komputera, system Windows® 8 natychmiast rozpozna model, dzięki czemu bezproblemowo przejdziesz przez setup i podłączenie.

Etykiety ecoFACTS

EcoFACTY powiedzą Ci, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! Ciągły rozwój produktów ekologicznych sprawia, że BenQ nie chce być wyłącznie zgodny z eko przepisami, ale także aktywnie chce rozwijać produkty przyjazne dla środowiska! EcoFACTY deklarują największy wysiłek BenQ w sprawie, zastąpienia substancji niebezpiecznych, doboru materiałów, projektowania opakowań oraz projektowania energooszczędnych produktów.

 

Wybierz ochronę przed awarią lub wypadkiem losowym

Zapewnij sobie ochronę od zdarzeń losowych: przypadkowego uszkodzenia, zalania czy kradzieży, nawet do 5 lat od zakupu urządzenia. Co więcej, po ustaniu gwarancji producenta będziesz mieć ochronę na wypadek awarii. Nie narażaj się na wysokie koszty napraw, pozwól, aby zajął się nimi ubezpieczyciel. Aby zgłosić szkodę nie musisz nawet wychodzić z domu – możesz to zrobić telefonicznie lub mailowo. Sprawdź szczegóły tutaj lub skontaktuj się z naszymi doradcami pod numerem telefonu 34 377 00 40.

Specyfikacja

Przeznaczenie produktu
Dla graczy
Przekątna ekranu
24"
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
LED, TN
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1080 (FullHD)
Format obrazu
16:9
Częstotliwość odświeżania ekranu
144 Hz
Liczba wyświetlanych kolorów
16,7 mln
Czas reakcji
1 ms
Technologia ochrony oczu
Redukcja migotania (Flicker free)
Filtr światła niebieskiego
Wielkość plamki
0,276 x 0,276 mm
Jasność
350 cd/m²
Kontrast statyczny
1 000:1
Kontrast dynamiczny
12 000 000:1
Kąt widzenia w poziomie
170 stopni
Kąt widzenia w pionie
160 stopni
Złącza
VGA (D-sub) - 1 szt.
HDMI - 1 szt.
DVI-D - 1 szt.
Wyjście słuchawkowe - 1 szt.
Tuner TV
Nie
Głośniki
Nie
Obrotowy ekran (PIVOT)
Tak
Regulacja wysokości (Height)
Tak
Regulacja kąta pochylenia (Tilt)
Tak
Możliwość montażu na ścianie - VESA
VESA 100 x 100 mm
Pobór mocy podczas pracy
37 W
Pobór mocy podczas spoczynku
0,5 W
Dołączone akcesoria
Kabel zasilający
Kabel DVI
Kabel VGA
Szerokość
570 mm
Wysokość (z podstawą)
431 mm
Głębokość (z podstawą)
225 mm
Waga
6 kg
Gwarancja
36 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod producenta
9H.L9SLB.RBE
Kod x-kom
175474

Opinie

5,5/6
★★★★★✭
★★★★★✭
(15 opinii)
6
11
5
2
4
1
3
1
2
0
1
0
Masz ten produkt?Pomóż innym w wyborze

Opinie użytkowników (15)

o BenQ XL2411Z czarny
Filtruj:
Wszystkie oceny
Sortuj od:
Najwyżej ocenione
Wyniki: 15 z 15 opinii
misqmisq
★★★★★★
5 lat temu

- monitor świetny - dostawa ekspresowa - i najważniejsze - dostałem sztukę z wersją firmware V002 ! polecam !!... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?11
x-kom
x-komOdpowiedź do misq

Dziękujemy za opinię i gratulujemy świetnego monitora! Troszkę też zazdrościmy :)... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?24
Robert PabianiceRobert Pabianice
★★★★★★
5 lat temu

Po długich poszukiwaniach tego monitorka z softem V2 ,trafiłem do sklepu X-kom w łódzkim Porcie. Dzięki rzetelnej obsłudze udało się znaleźć taki jakiego szukałem. Monitor jest super. Kolory ok, obraz kryształ zwłaszcza w grach. Obsługa w sklepie na najwyższym poziomie. Monitory z datą prod.na pudle 04.2014 mają V2. Potwierdzone przez Benq. Pozdrawiam.... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?31
sHHaCosHHaCo
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★★
5 lat temu

Wczoraj (02.12.2014) kupiłem w salonie X-KOM w Lublinie ten monitor, w komentarzu do transakcji wpisałem, żeby przysłali mi monitor z datą produkcji po kwietniu tego roku i z wersją firmware v2. O dziwo jak przyjechałem do domu, podłączyłem monitor i włączyłem menu ukazała mi się wersja v3, jestem bardzo zadowolony, bo używam go teraz bez obaw, o odsyłanie go do serwis. Powiem tak... W sklepach nie wiedzą co mają, tutaj też się z tym spotkają, gdy się pisze do sklepu wiadomość z zapytaniem o wersję, otrzymujecie wiadomość, że wszystkie mają v1, a to nie jest prawda, tylko nie chce im się sprawdzić, ale tak czy siak polecam ten sklep, ponieważ mają zaktualizowanie firmware do v3. GORĄCO POLECAM ;]... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?45
pzkpzk
★★★★★★
5 lat temu

Monitor otrzymałem w połowie grudnia 2014. Monitor z firmware V3. Polecam!!!!!!... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?02
JanekJanek
★★★★★★
5 lat temu

Kupiłem ten monitor, jednak ma firmware V1.... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?01
lucyfer08lucyfer08
★★★★★★
5 lat temu

Świetny monitor w tym przedziale cenowym. Fachowa i pomocna obsługa w X-Kom w Port Łódź. Polecam sklep jak i sklep. ... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?01
MikiMiki
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★★
5 lat temu

Zamówiłem w niedzielę, w poniedziałek miły telefon z Xkom i wysyłka, we wtorek dostawa :). Monitor z softem V4, data produkcji 01.2015, 0 bad pikseli, równomierne podświetlenie. 144 Hz daje rewelacyjną płynność w CSGO, dopiero teraz ponad 100 fpsów ma sens. I w końcu odpocznę od screen tearingu :). ... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?01
Adam ŁódźAdam Łódź
Potwierdzony zakupPotwierdzony zakup
★★★★★★
4 lata temu

Monitor jest super do pracy(programowanie) i zabawy (FPS'y). Dostałem produkt z datą produkcji Maj 2015=firmvare v4 :) Trzeba !UWAGA użytkownicy laptopów! Jeśli macie bajer "Nvidia Optiumus" to wasze MAKSYMALNE odświeżanie = 60Hz! 144hz ani 120Hz nie będą działać. Jest to sprzętowo nie możliwe!!! Winna jest karta graficzna Intel HD! Przestawienie w biosie czy w ustawieniach sterowników/systemu karty Nvidi na domyślną/główną nic nie da. Pozdro... Rozwiń dalej

Czy ta opinia była pomocna?22