Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
19 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
Apple Ładowarka MagSafe 45W do MacBook Air - 178503 - zdjęcieApple Ładowarka MagSafe 45W do MacBook Air - 178503 - zdjęcie
Apple Ładowarka MagSafe 45W do MacBook Air - 178503 - zdjęcie 1
Apple Ładowarka MagSafe 45W do MacBook Air - 178503 - zdjęcie 1Apple Ładowarka MagSafe 45W do MacBook Air - 178503 - zdjęcie 1

Apple Ładowarka MagSafe 45W do MacBook Air

od: Apple|kod producenta: MC747Z/A|kod x-kom: 178503
  • Kompatybilność:Apple MacBook Air
  • Moc:45 W
  • Liczba wtyczek:1
specyfikacja Apple Ładowarka MagSafe 45W do MacBook Air
Przewiń do pełnej specyfikacji
339,00 zł
1

Zasilacz MagSafe 45 W do MacBooka Air jest wyposażony w magnetyczne złącze prądu stałego, które powoduje odłączenie kabla zasilającego w przypadku nadmiernego naprężenia, dzięki czemu kabel nie niszczy się z upływem czasu. Ponadto magnetyczna wtyczka prądu stałego ułatwia szybkie i bezpieczne podłączanie zasilacza do komputera. 

Gdy wtyczka jest prawidłowo podłączona, zaczyna świecić dioda LED znajdująca się z przodu złącza prądu stałego. Pomarańczowe światło informuje, że trwa ładowanie urządzenia przenośnego, a zielone światło oznacza pełne naładowanie. Z zasilaczem jest dostarczany przewód zasilający, który maksymalnie zwiększa długość zasilacza, natomiast przejściówka do gniazda ściennego (także należąca do wyposażenia) ułatwia korzystanie z urządzenia w podróży.

Zasilacz przeprojektowany specjalnie dla MacBooka Air jest doskonałym towarzyszem podróży. Dzięki sprytnej konstrukcji zasilacza można starannie owinąć wokół niego kabel prądu stałego, aby nie przeszkadzał w czasie przechowywania.

Zasilacz umożliwia ładowanie baterii litowo-polimerowej, gdy komputer jest wyłączony, włączony lub w trybie uśpienia. Pozwala także na korzystanie z komputera bez baterii.

Pasuje tylko do MacBooka Air.

Zainspiruj się w strefie Apple

Odwiedź naszą strefę marki Apple i jako pierwszy dowiaduj się o wyjątkowych promocjach i premierach. Poznaj nasze testy i artykuły, wybierz swój ulubiony sprzęt i akcesoria.

Specyfikacja

Kompatybilność
Apple MacBook Air
Moc
45 W
Liczba wtyczek
1
Dodatkowe informacje
Dioda LED
Gwarancja
12 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod producenta
MC747Z/A
Kod x-kom
178503

Opinie