Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
19 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
Garmin Zumo 395 LM 4,3" Europa Dożywotnia - 357824 - zdjęcieGarmin Zumo 395 LM 4,3" Europa Dożywotnia - 357824 - zdjęcie
Garmin Zumo 395 LM 4,3" Europa Dożywotnia - 357824 - zdjęcie 1
Garmin Zumo 395 LM 4,3" Europa Dożywotnia - 357824 - zdjęcie 2Garmin Zumo 395 LM 4,3" Europa Dożywotnia - 357824 - zdjęcie 2
Garmin Zumo 395 LM 4,3" Europa Dożywotnia - 357824 - zdjęcie 1Garmin Zumo 395 LM 4,3" Europa Dożywotnia - 357824 - zdjęcie 1
Garmin Zumo 395 LM 4,3" Europa Dożywotnia - 357824 - zdjęcie 2Garmin Zumo 395 LM 4,3" Europa Dożywotnia - 357824 - zdjęcie 2

Garmin Zumo 395 LM 4,3" Europa Dożywotnia

od: Garmin|kod producenta: 010-01602-10|kod x-kom: 357824
  • Mapy:Europa
  • Ekran:4,3"
  • Rozdzielczość:480 x 272 px
  • Bluetooth:Wbudowany
specyfikacja Garmin Zumo 395 LM 4,3" Europa Dożywotnia
Przewiń do pełnej specyfikacji
2 159,00 zł
nawigacja

Garmin Zumo 395 LM
Nawigacja motocyklowa stworzona do przygód

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta i motocyklu, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

Nawigacja Zumo 395 LM została wyposażona w funkcję Garmin Adventurous Routing, która umożliwia planowanie ciekawych tras z uwzględnieniem krętych, pagórkowatych dróg terenowych. Jasny i czytelny ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala można używać w rękawicach, a obsługa urządzenia jest intuicyjna. Zumo 395 LM to nawigacja stworzona z myślą o emocjonujących przygodach.

Nawigacja Garmin Zumo 395 LM Europa

podkładka po mysz

Wyraźny wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala
Przystosowany do obsługi w rękawicach

Urządzenie Garmin Zumo 395 LM posiada ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala. Wyświetlacz ten jest przystosowany do obsługi w rękawicach. Jest również czytelny w świetle słonecznym. Ponadto ekran jest odporny na działanie oparów paliwa, promieniowanie UV oraz trudne warunki pogodowe (IPX7).

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran oporowy umożliwia szybkie zaprogramowanie nawigacji niemal wszystkim, co masz pod ręką. Możesz użyć rysika, pilniczka do paznokci lub ołówka. Cel podróży wyznaczysz nawet w rękawiczkach. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

Wyraźny wyświetlacz o przekątnej 4,3 cala
mapy

Szczegółowe mapy Europy
Bez problemu trafisz do celu

Mapy Here to łatwy i pewny sposób na odnajdywanie drogi na terenie Europy. Podaj cel podróży, wybierz jedną z proponowanych tras i ruszaj w drogę. Dzięki ogromnej bazie adresów i POI możesz precyzyjnie zaplanować całą trasę, wplatając w nią miejsca, które chcesz odwiedzić. Tobie pozostaje zasiąść za kierownicą motoru i cieszyć się jazdą.

Urządzenie Zumo 395 LM zawiera fabrycznie załadowane, szczegółowe i bezterminowe* mapy obszaru Europy.

* Warunki korzystania z bezterminowej subkrypcji map znajdziesz na stronie internetowej producenta - firmy Garmin.

Mapy Garmin Europa obejmują następujące 46 państw Europy:

Albania, Andora, Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr (brak sieci dróg), Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Normandzkie, Wyspa Man.

Państwa wchodzące w skład Mapy Europy zostały oznaczone kolorem zielonym.

Szczegółowe mapy Europy
aktualizacja map

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Bądź zawsze na bieżąco

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę.

Nawigacja Zumo 395 LM zapewnia darmowe aktualizacje map* przez cały okres użytkowania urządzenia, dzięki czemu trasy zawsze zawierać będą najbardziej aktualne punkty szczególne i mapy oferowane przez firmę Garmin.

* Warunki korzystania z bezterminowej subkrypcji map znajdziesz na stronie internetowej producenta - firmy Garmin.

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
system

System operacyjny Garmin
Prosty i intuicyjny w obsłudze

System operacyjny Garmin jest autorskim programem napisanym na urządzenia tej firmy. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Producent zapewnia pełne wsparcie przez cały okres użytkowania nawigacji.

Aktualizacje i dodatki

Aplikacja Garmin Express służy do aktualizowania urządzenia Zumo 395 LM. Garmin Express umożliwia łatwą aktualizację map i oprogramowania, przenoszenie ulubionych lokalizacji z jednego urządzenia do drugiego oraz instalowanie darmowych niestandardowych głosów i ikon pojazdów.

System operacyjny Garmin
ostrzeżenie

Alerty dla motocyklistów
Zachowaj większa uwagę

Aby poprawić koncentrację na drodze i zachęcić do bezpiecznej jazdy, Zumo 395 LM wyświetla pomocne alerty dotyczące zbliżających się ostrych zakrętów, zmian w ograniczeniach prędkości, przejazdów kolejowych oraz przejść dla zwierząt, stref wokół szkół i nie tylko. Dodatkowo otrzymasz powiadomienie przed wjazdem w ulicę jednokierunkową po prąd. Przesyłane są również alerty o zbliżających się fotoradarach*.

Co więcej w przypadku długich podróży ostrzeżenie o zmęczeniu4 będzie sugerowało porę i miejsca na odpoczynek. Funkcja Up Ahead wyraźnie zaznacza ważne lub pomocne punkty na trasie przed Tobą, bez przełączania widoku mapy na wyświetlaczu.

Natomiast funkcja łatwego kształtowania trasy pozwala na dodawanie do niej punktów i jej modyfikację, biorąc pod uwagę preferowane obszary lub konkretne drogi.

* Ostrzeżenia o fotoradarach nie są dostępne we wszystkich regionach.

Alerty dla motocyklistów
suwaki

Przydatne informacje
Zużycie paliwa i ciśnienie w oponach

Wbudowany komputer podróży z cyfrowym wskaźnikiem paliwa znajduje się w standardowym wyposażeniu urządzenia Zumo 395 LM. Dzięki niemu łatwo oszacować, ile kilometrów można przejechać, zanim zbiornik będzie pusty.

Alerty o konieczności postoju na tankowanie informują, kiedy należy zatankować, a nawet wskazują lokalizacje stacji benzynowych. Przydatny wskaźnik limitu prędkości sygnalizuje, kiedy należy zwolnić.

Dodatkowo kompas cyfrowy i baza danych punktów szczególnych pomagają w zlokalizowaniu punktów serwisowych, dealerów i wielu innych punktów usługowych. Dostępny w Zumo dziennik historii usług pozwala śledzić daty serwisowania, przebieg i przeprowadzone naprawy motocykla.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo na drodze, Zumo 395 LM jest zgodne z czujnikiem monitorującym ciśnienie w oponach* firmy Garmin (TPMS, sprzedawany osobno). Do każdej opony potrzebny jest jeden czujnik TPMS (do użytku wyłącznie z metalowymi trzpieniami zaworu).

Czujniki TPMS korzystają z technologii bezprzewodowej do przesyłania informacji o ciśnieniu opon, które możesz przeglądać w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu zūmo.

* Nie do użytku w samochodach.

Przydatne informacje
asystent pasa ruchu

Narzędzia nawigacyjne
Asystent pasa ruchu z widokiem skrzyżowań

Funkcja asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań wyświetla skrzyżowania i rozjazdy wzdłuż trasy, ułatwiając nawigację przez skomplikowane przejazdy.

Jasna kolorowa strzałka na wyświetlaczu wskazuje właściwy pas, jaki należy zająć, aby skręcić lub zjechać z trasy. Dodatkowo funkcja TracBack pozwala na powrót tą samą trasą.

Asystent pasa ruchu z widokiem skrzyżowań
miejsca

Rozpoznawalne punkty orientacyjne
Funkcja Garmin Real Directions

Garmin Real Directions nadaje nową definicję wskazówkom nawigacyjnym. Oprócz wymawiania nazw ulic Zumo dostarcza wskazówek, korzystając z rozpoznawalnych punktów orientacyjnych, budynków i skrzyżowań z sygnalizacją świetlną (np. „Skręć w prawo za czerwonym budynkiem”).

Co więcej, dzięki danym Foursquare urządzenie Zumo 395 LM ma w pamięci miliony nowych i popularnych miejsc, które warto poznać.

Funkcja Garmin Real Directions
bluetooth

Zalety technologii Bluetooth
Synchronizacja ze smartfonem

Zsynchronizuj Zumo 395 LM ze zgodnym smartfonem* oraz z zestawem słuchawkowym lub kaskiem z obsługą technologii Bluetooth (sprzedawane osobno). Bezpiecznie przechowuj telefon w kieszeni lub kufrze i korzystaj z możliwości prowadzenia rozmów przez zestaw głośnomówiący bez odrywania uwagi od drogi.

Chcesz zabrać ze sobą w podróż własną muzykę? Nawigacja Zumo pozwala również na sterowanie muzyką i multimediami ze zgodnego odtwarzacza MP3 lub smartfonu** na ekranie dotykowym.

* Sterowanie muzyką i multimediami działa w przypadku urządzeń iPhone 4S i nowszych oraz iPod touch 2. generacji i nowszych.

** Wymaga kasku, zestawu słuchawkowego lub smartfonu zgodnego z technologią Bluetooth (sprzedawane osobno).

Zalety technologii Bluetooth
kamera

Zgodność z kamerą Garmin VIRB
Zdalne sterowanie

Możliwość współpracy Zumo 395 LM z serią kamer HD VIRB firmy Garmin (sprzedawane osobno) pozwala na rejestrowanie najważniejszych momentów z podróży.

Urządzenie umożliwia zdalne starowanie kamerą VIRB – nagrywanie można rozpocząć i zatrzymać z poziomu wyświetlacza zūmo. Dzięki temu z łatwością i przyjemnością będziesz nagrywać i przeżywać na nowo każdą przygodę.

Kamera widoczna na ilustracji poniżej nie jest częścią zestawu (do nabycia osobno).

Zgodność z kamerą Garmin VIRB

 

Specyfikacja

Mapy
Europa
Okres licencji map
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Funkcje nawigacji
Asystent pasa ruchu
Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości
System monitorowania ciśnienia w oponach
Wyznaczanie trasy
Trasa pełna zakrętów
Wbudowany komputer podróży
Typ wyświetlacza
Dotykowy, oporowy
Przekątna wyświetlacza
4,3"
Rozdzielczość wyświetlacza
480 x 272 px
Moduł Bluetooth
Wbudowany
Czytnik kart pamięci
Karty microSD
Złącza
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Źródło zasilania
Wbudowany akumulator
Zapalniczka samochodowa
Dodatkowe informacje
Możliwość odtwarzania multimediów
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Wodoszczelność (IPX7)
Możliwość obsługi w rękawiczkach
Obsługa czujników ANT+
Wysokość
94 mm
Szerokość
130 mm
Grubość
30 mm
Waga
270 g
Akcesoria w zestawie
Ładowarka samochodowa
Kabel USB
Uchwyt do zamontowania na szybie
Uchwyt motocyklowy
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
010-01602-10
Kod x-kom
357824

Opinie