Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
18 lat na rynku
15 dni na zwrot towaru
odbiór osobisty za 0 zł
Drukuj
Porównaj
Garmin Zumo 595 LM 5" Europa Dożywotnia Travel Edition - 357827 - zdjęcie
Garmin Zumo 595 LM 5" Europa Dożywotnia Travel Edition - 357827 - zdjęcie 1
Garmin Zumo 595 LM 5" Europa Dożywotnia Travel Edition - 357827 - zdjęcie 2
Garmin Zumo 595 LM 5" Europa Dożywotnia Travel Edition - 357827 - zdjęcie 3
Garmin Zumo 595 LM 5" Europa Dożywotnia Travel Edition - 357827 - zdjęcie 4
Garmin Zumo 595 LM 5" Europa Dożywotnia Travel Edition - 357827 - zdjęcie 1
Garmin Zumo 595 LM 5" Europa Dożywotnia Travel Edition - 357827 - zdjęcie 2
Garmin Zumo 595 LM 5" Europa Dożywotnia Travel Edition - 357827 - zdjęcie 3
Garmin Zumo 595 LM 5" Europa Dożywotnia Travel Edition - 357827 - zdjęcie 4
Drukuj
Porównaj

Garmin Zumo 595 LM 5" Europa Dożywotnia Travel Edition

od: Garmin|kod producenta: 010-01603-1W|kod x-kom: 357827
  • Mapy:Europa
  • Ekran:5"
  • Rozdzielczość:800 x 480 px
  • Bluetooth:Wbudowany
specyfikacja Garmin Zumo 595 LM 5" Europa Dożywotnia Travel Edition
Przewiń do pełnej specyfikacji
2 049,99 zł
1
Drukuj
nawigacja

Garmin Zumo 595 LM Travel Edition
Nawigacja motocyklowa stworzona do przygód

Nawigacja GPS to najlepszy sposób na szybkie dotarcie do celu. Precyzyjna i przyjazna użytkownikom. Jest też bardziej stabilna niż nawigacja w smartfonach. Doskonale sprawdza się w codziennej pracy i podczas wakacyjnych wyjazdów. Dodatkowe funkcje aktywnie wspierają Cię podczas prowadzenia auta i motocyklu, zapewniając bezpieczną jazdę. Wyraźny ekran, w połączeniu z intuicyjną obsługą pozwalają szybko ustawić cel i trasę podróży. Tobie pozostaje odpalić silnik i cieszyć się jazdą.

Nawigacja Zumo 595 LM została wyposażona w funkcję Garmin Adventurous Routing umożliwiającą planowanie ciekawych tras z uwzględnieniem krętych, pagórkowatych dróg terenowych. To nawigacja motocyklowa stworzona z myślą o emocjonujących przygodach.

Duży ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 5 cali można obsługiwać w trybie poziomym lub pionowym. Ekran redukuje odblaski światła i poprawia czytelność wyświetlacza, nawet w jasnym świetle słonecznym.

Edycja Travel Edition posiada również możliwość bezpłatnej aktualizacji dla następujących map:

Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Afryka Północna i Południowa, Australia i Nowa Zelandia, Bliski Wschód.

Nawigacja Garmin Zumo 595 LM Europa

podkładka po mysz

Wyraźny wyświetlacz o przekątnej 5 cali
Przystosowany do obsługi w rękawicach

Urządzenie Garmin Zumo 595 LM posiada duży ekran dotykowy o przekątnej 5 cali. Wyświetlacz ten jest przystosowany do obsługi w rękawicach. Jest również czytelny w świetle słonecznym oraz działa w dwóch położeniach. Ponadto ekran jest odporny na trudne warunki pogodowe (IPX7).

Wyraźny, panoramiczny wyświetlacz w nawigacji to większa wygoda użytkowania, szersza perspektywa i lepsza widoczność. Ekran oporowy umożliwia szybkie zaprogramowanie nawigacji niemal wszystkim, co masz pod ręką. Możesz użyć rysika, pilniczka do paznokci lub ołówka. Cel podróży wyznaczysz nawet w rękawiczkach. Optymalna jasność gwarantuje doskonałą widoczność w dzień i w nocy.

Wyraźny wyświetlacz o przekątnej 5 cali
mapy

Szczegółowe mapy Europy
Bez problemu trafisz do celu

Mapy Here to łatwy i pewny sposób na odnajdywanie drogi na terenie Europy. Podaj cel podróży, wybierz jedną z proponowanych tras i ruszaj w drogę. Dzięki ogromnej bazie adresów i POI możesz precyzyjnie zaplanować całą trasę, wplatając w nią miejsca, które chcesz odwiedzić. Tobie pozostaje zasiąść za kierownicą motoru i cieszyć się jazdą.

Urządzenie Zumo 595 LM zawiera fabrycznie załadowane, szczegółowe i bezterminowe* mapy obszaru Europy.

Edycja Travel Edition posiada również możliwość bezpłatnej aktualizacji dla następujących map:

Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Afryka Północna i Południowa, Australia i Nowa Zelandia, Bliski Wschód.

* Warunki korzystania z bezterminowej subkrypcji map znajdziesz na stronie internetowej producenta - firmy Garmin.

Mapy Garmin Europa obejmują następujące 46 państw Europy:

Albania, Andora, Austria, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr (brak sieci dróg), Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wyspy Normandzkie, Wyspa Man.

Państwa wchodzące w skład Mapy Europy zostały oznaczone kolorem zielonym.

Szczegółowe mapy Europy
aktualizacja map

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
Bądź zawsze na bieżąco

Infrastruktura drogowa stale się zmienia. Powstają nowe odcinki autostrad i dróg ekspresowych, obwodnice i mosty. Żeby przemieszczać się szybciej, wygodniej i bezpieczniej warto posiadać aktualne mapy. Twoja nawigacja będzie zawsze na bieżąco, a Ty możesz spokojnie ruszać w drogę.

Nawigacja Zumo 595 LM zapewnia darmowe aktualizacje map* przez cały okres użytkowania urządzenia, dzięki czemu trasy zawsze zawierać będą najbardziej aktualne punkty szczególne i mapy oferowane przez firmę Garmin.

* Warunki korzystania z bezterminowej subkrypcji map znajdziesz na stronie internetowej producenta - firmy Garmin.

Bezpłatna i bezterminowa aktualizacja mapy
system

System operacyjny Garmin
Prosty i intuicyjny w obsłudze

System operacyjny Garmin jest autorskim programem napisanym na urządzenia tej firmy. Prosty i intuicyjny w obsłudze. Producent zapewnia pełne wsparcie przez cały okres użytkowania nawigacji.

Aktualizacje i dodatki

Aplikacja Garmin Express służy do aktualizowania urządzenia Zumo 595 LM. Garmin Express umożliwia łatwą aktualizację map i oprogramowania, przenoszenie ulubionych lokalizacji z jednego urządzenia do drugiego oraz instalowanie darmowych niestandardowych głosów i ikon pojazdów.

System operacyjny Garmin
ostrzeżenie

Alerty dla motocyklistów
Zachowaj większa uwagę

Aby poprawić koncentrację na drodze i zachęcić do bezpiecznej jazdy, Zumo 595 LM wyświetla pomocne alerty dotyczące zbliżających się ostrych zakrętów, zmian w ograniczeniach prędkości, przejazdów kolejowych oraz przejść dla zwierząt, stref wokół szkół i nie tylko. Dodatkowo otrzymasz powiadomienie przed wjazdem w ulicę jednokierunkową po prąd. Przesyłane są również alerty o zbliżających się fotoradarach*.

Co więcej w przypadku długich podróży ostrzeżenie o zmęczeniu4 będzie sugerowało porę i miejsca na odpoczynek. Funkcja Up Ahead wyraźnie zaznacza ważne lub pomocne punkty na trasie przed Tobą, bez przełączania widoku mapy na wyświetlaczu.

Natomiast funkcja łatwego kształtowania trasy pozwala na dodawanie do niej punktów i jej modyfikację, biorąc pod uwagę preferowane obszary lub konkretne drogi.

* Ostrzeżenia o fotoradarach nie są dostępne we wszystkich regionach.

Alerty dla motocyklistów
suwaki

Przydatne informacje
Zużycie paliwa i ciśnienie w oponach

Wbudowany komputer podróży z cyfrowym wskaźnikiem paliwa znajduje się w standardowym wyposażeniu urządzenia Zumo 595 LM. Dzięki niemu łatwo oszacować, ile kilometrów można przejechać, zanim zbiornik będzie pusty.

Alerty o konieczności postoju na tankowanie informują, kiedy należy zatankować, a nawet wskazują lokalizacje stacji benzynowych. Przydatny wskaźnik limitu prędkości sygnalizuje, kiedy należy zwolnić.

Dodatkowo kompas cyfrowy i baza danych punktów szczególnych pomagają w zlokalizowaniu punktów serwisowych, dealerów i wielu innych punktów usługowych. Dostępny w Zumo dziennik historii usług pozwala śledzić daty serwisowania, przebieg i przeprowadzone naprawy motocykla.

Aby zwiększyć bezpieczeństwo na drodze, Zumo 595 LM jest zgodne z czujnikiem monitorującym ciśnienie w oponach* firmy Garmin (TPMS, sprzedawany osobno). Do każdej opony potrzebny jest jeden czujnik TPMS (do użytku wyłącznie z metalowymi trzpieniami zaworu).

Czujniki TPMS korzystają z technologii bezprzewodowej do przesyłania informacji o ciśnieniu opon, które możesz przeglądać w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu zūmo.

* Nie do użytku w samochodach.

Przydatne informacje
asystent pasa ruchu

Narzędzia nawigacyjne
Asystent pasa ruchu z widokiem skrzyżowań

Funkcja asystenta pasa ruchu z widokiem skrzyżowań wyświetla skrzyżowania i rozjazdy wzdłuż trasy, ułatwiając nawigację przez skomplikowane przejazdy.

Jasna kolorowa strzałka na wyświetlaczu wskazuje właściwy pas, jaki należy zająć, aby skręcić lub zjechać z trasy. Dodatkowo funkcja TracBack pozwala na powrót tą samą trasą.

Asystent pasa ruchu z widokiem skrzyżowań
miejsca

Rozpoznawalne punkty orientacyjne
Funkcja Garmin Real Directions

Garmin Real Directions nadaje nową definicję wskazówkom nawigacyjnym. Oprócz wymawiania nazw ulic Zumo dostarcza wskazówek, korzystając z rozpoznawalnych punktów orientacyjnych, budynków i skrzyżowań z sygnalizacją świetlną (np. „Skręć w prawo za czerwonym budynkiem”).

Co więcej, dzięki danym Foursquare urządzenie Zumo 595 LM ma w pamięci miliony nowych i popularnych miejsc, które warto poznać.

Funkcja Garmin Real Directions
bluetooth

Zalety technologii Bluetooth
Synchronizacja ze smartfonem

Zsynchronizuj Zumo 595 LM ze zgodnym smartfonem* oraz z zestawem słuchawkowym lub kaskiem z obsługą technologii Bluetooth (sprzedawane osobno). Bezpiecznie przechowuj telefon w kieszeni lub kufrze i korzystaj z możliwości prowadzenia rozmów przez zestaw głośnomówiący bez odrywania uwagi od drogi.

Chcesz zabrać ze sobą w podróż własną muzykę? Nawigacja Zumo pozwala również na sterowanie muzyką i multimediami ze zgodnego odtwarzacza MP3 lub smartfonu** na ekranie dotykowym.

* Sterowanie muzyką i multimediami działa w przypadku urządzeń iPhone 4S i nowszych oraz iPod touch 2. generacji i nowszych.

** Wymaga kasku, zestawu słuchawkowego lub smartfonu zgodnego z technologią Bluetooth (sprzedawane osobno).

Zalety technologii Bluetooth
kamera

Zgodność z kamerą Garmin VIRB
Zdalne sterowanie

Możliwość współpracy Zumo 595 LM z serią kamer HD VIRB firmy Garmin (sprzedawane osobno) pozwala na rejestrowanie najważniejszych momentów z podróży.

Urządzenie umożliwia zdalne starowanie kamerą VIRB – nagrywanie można rozpocząć i zatrzymać z poziomu wyświetlacza zūmo. Dzięki temu z łatwością i przyjemnością będziesz nagrywać i przeżywać na nowo każdą przygodę.

Kamera widoczna na ilustracji poniżej nie jest częścią zestawu (do nabycia osobno).

Zgodność z kamerą Garmin VIRB

 

Specyfikacja

Mapy
Europa
Okres licencji map
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Funkcje nawigacji
Asystent pasa ruchu
Dostęp do najbliższych miejsc POI
Ostrzeżenia o przekroczeniu prędkości
System monitorowania ciśnienia w oponach
Wyznaczanie trasy
Wbudowany komputer podróży
Typ wyświetlacza
Dotykowy, oporowy
Przekątna wyświetlacza
5"
Rozdzielczość wyświetlacza
800 x 480 px
Moduł Bluetooth
Wbudowany
Czytnik kart pamięci
Karty microSD
Złącza
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
Mini USB - 1szt.
Źródło zasilania
Wbudowany akumulator
Zapalniczka samochodowa
Dodatkowe informacje
Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
Wodoszczelność (IPX7)
Możliwość obsługi w rękawiczkach
Wysokość
97 mm
Szerokość
150 mm
Grubość
34 mm
Waga
375 g
Akcesoria w zestawie
Ładowarka samochodowa
Kabel USB
Uchwyt do zamontowania na szybie
Uchwyt motocyklowy
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
010-01603-1W
Kod x-kom
357827

Opinie

Otrzymaliśmy Twoją opinięDziękujemy za pomoc innym w wyborze