AeroCool AERO-300
Obudowa Middle Tower
Zapewnij swojemu desktopowi niepowtarzalną oprawę z czarną obudową AeroCool AERO-300. Ta oryginalna konstrukcja wyróżnia się minimalistycznym designem, uzupełnionym przez boczny panel z oknem. Przestronne wnętrze pomieści wszystkie niezbędne komponenty, a fabryczny system chłodzenia zapewni odpowiednią wentylację.

Swoboda konfiguracji
Miejsce dla wydajnych podzespołów
Z AeroCool AERO-300 poczujesz pełną swobodę w kwestii doboru komponentów. Przestronne wnętrze pomieści płyty główne w formatach od microATX do ATX, jak również wydajne karty graficzne o długości do 372 mm. Otwór w tylnej ściance wspomaga instalację wydajnego chłodzenia procesora o maksymalnej wysokości 160 mm. W AeroCool AERO-300 przewidziano dwa miejsca montażowe dla dysków w formacie 3,5’’ oraz trzy dla dysków 2,5’’. Zewnętrzna zatoka 5,25’’ umożliwi Ci montaż napędu optycznego.

Znakomita wentylacja
Filtry przeciwkurzowe
AeroCool AERO-300 jest fabrycznie wyposażona w jeden wentylator, który już na starcie zapewnia optymalny obieg powietrza wokół wszystkich podzespołów. To jednak nie koniec jej możliwości. Obudowa przewiduje łącznie siedem miejsc montażowych przeznaczonych do instalacji wentylatorów.
