Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
17 lat na rynku
15 dni na zwrot towaru
odbiór osobisty za 0 zł
Drukuj
Porównaj
QNAP TS-873U-4G (8xHDD, 4x2.1-3.4GHz, 4GB, 6xUSB,4xLAN) - 438203 - zdjęcie
QNAP TS-873U-4G (8xHDD, 4x2.1-3.4GHz, 4GB, 6xUSB,4xLAN) - 438203 - zdjęcie 1
QNAP TS-873U-4G (8xHDD, 4x2.1-3.4GHz, 4GB, 6xUSB,4xLAN) - 438203 - zdjęcie 2
QNAP TS-873U-4G (8xHDD, 4x2.1-3.4GHz, 4GB, 6xUSB,4xLAN) - 438203 - zdjęcie 3
QNAP TS-873U-4G (8xHDD, 4x2.1-3.4GHz, 4GB, 6xUSB,4xLAN) - 438203 - zdjęcie 4
QNAP TS-873U-4G (8xHDD, 4x2.1-3.4GHz, 4GB, 6xUSB,4xLAN) - 438203 - zdjęcie 1
QNAP TS-873U-4G (8xHDD, 4x2.1-3.4GHz, 4GB, 6xUSB,4xLAN) - 438203 - zdjęcie 2
QNAP TS-873U-4G (8xHDD, 4x2.1-3.4GHz, 4GB, 6xUSB,4xLAN) - 438203 - zdjęcie 3
QNAP TS-873U-4G (8xHDD, 4x2.1-3.4GHz, 4GB, 6xUSB,4xLAN) - 438203 - zdjęcie 4
Drukuj
Porównaj

QNAP TS-873U-4G (8xHDD, 4x2.1-3.4GHz, 4GB, 6xUSB,4xLAN)

od: QNAP|kod producenta: TS-873U-4G|kod x-kom: 438203
 • Rodzaj:Bez dołączonego dysku
 • Kieszenie:2,5"/3,5" - 8 szt.
 • System plików:EXT4
 • RAID:0, 1, 5, 6, 10, 50, 60, JBOD, Single Disk
specyfikacja QNAP TS-873U-4G (8xHDD, 4x2.1-3.4GHz, 4GB, 6xUSB,4xLAN)
Przewiń do pełnej specyfikacji
7 999,00 zł
1
Drukuj
internet

QNAP TS-873U-4G
Wydajny czterordzeniowy serwer NAS z dwoma portami 10GbE SFP+

Model TS-873U, oparty na wysokowydajnym czterordzeniowym procesorze AMD R-Series z pamięcią RAM DDR4, jest wyposażony w dwa porty 10GbE SFP+ oraz dwa gniazda na dyski SSD M.2 SATA 6 Gb/s, umożliwiając konfigurację Qtier oraz przyspieszanie za pomocą pamięci podręcznej.

Ten zaawansowany sprzęt pozwala również na dwukrotnie szybsze przesyłanie zaszyfrowanych plików dzięki akceleracji szyfrowania AES-NI. Serwer TS-873U jest przeznaczony dla małych i średnich firm, które potrzebują prywatnej chmury, międzyplatformowego udostępniania plików i współpracy, wydajnego tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych oraz pamięci masowej do zastosowań wirtualizacyjnych, a ponadto chcą przygotować swoją infrastrukturę IT do obsługi sieci 10GbE, maksymalizując zwrot z inwestycji.

 • Bezpieczny dostęp dzięki serwerowi i klientowi VPN
 • Ujednolicone rozwiązanie pamięci masowej NAS i iSCSI-SAN
 • Możliwość rozbudowy pamięci masowej przy użyciu modułów rozszerzających QNAP lub technologii VJBOD (Virtual JBOD)
 • Obsługuje wirtualizację, aplikacje kontenerowe, centralne magazynowanie, tworzenie kopii zapasowych, udostępnianie i przywracanie po awarii
 • Wysokowydajne urządzenie magazynujące do wirtualizacji oraz edycji i udostępniania danych multimedialnych na bieżąco, gotowe do obsługi sieci 10GbE
 • Qfiling umożliwia automatyczne porządkowanie plików, Qsirch pozwala na pełnotekstowe wyszukiwanie plików, a QmailAgent upraszcza zarządzanie dużą liczbą kont e-mail
 • Nowy system QVR Pro zapewnia dedykowane miejsce na serwerze NAS do magazynowania danych z nadzoru wizyjnego i oferuje korzyści związane z łatwością zarządzania z poziomu systemu QTS
QNAP TS-873U-4G Wydajny czterordzeniowy serwer NAS z dwoma portami 10GbE SFP+
procesor

Czterordzeniowy procesor z akceleracją szyfrowania AES-NI
Ultraszybkie działanie wielozadaniowe przy niskim zużyciu energii

Model TS-873U jest wyposażony w czterordzeniowy procesor AMD R-Series RX-421ND 2,1 GHz (Turbo Core do 3,4 GHz), dwukanałową pamięć RAM DDR4 oraz fabrycznie zainstalowaną dwuportową kartę sieciową 10GbE.

Dzięki dwuportowej konfiguracji 10GbE serwer TS-873U może zapewniać przepustowość do 1567 MB/s, pozwalającą na ultraszybkie działanie wielozadaniowe przy niskim zużyciu energii.

Akceleracja szyfrowania oparta na technologii AES-NI oferuje wydajność szyfrowania, która w tej klasie nie ma sobie równych (szyfrowanie 256-bitowe AES całych woluminów NAS z prędkością do 1315 MB/s), znacząco zwiększając wydajność systemu, bezpieczeństwo oraz ochronę poufnych danych przechowywanych na serwerze NAS.

QNAP TS-873U-4G Czterordzeniowy procesor z akceleracją szyfrowania AES-NI
wytrzymałość

Wysoka niezawodność dla ciągłości biznesu
Obsługa kompleksowych konfiguracji RAID

Biznesowy model TS-873U zaprojektowano do działania i świadczenia usług przez całą dobę. Obsługa kompleksowych konfiguracji RAID i wymiany dysków podczas pracy zapewnia ciągłość usług. Zaawansowana technologia przywracania RAID firmy QNAP pomaga w razie przypadkowego usunięcia prawidłowo działających dysków ze zdegradowanego woluminu RAID.

System można odzyskać poprzez włożenie nieprawidłowo usuniętych dysków twardych i przywrócenie dostępu do danych. TS-873U zapewnia wysoką niezawodność i wydajność dzięki czterem portom LAN umożliwiającym obsługę wielu trybów trunkingu portów, w tym przełączania awaryjnego.

QNAP TS-873U-4G Obsługa kompleksowych konfiguracji RAID
dysk SSD

Optymalizacja Qtier
Dysk SSD M.2 i pamięć podręczna na dysku SSD

Serwer TS-873U obsługuje dyski SSD przeznaczone do buforowania, co umożliwia zwiększenie liczby operacji wejścia/wyjścia na sekundę (IOPS) i szybsze przesyłanie danych. Korzystanie z pamięci podręcznej SSD podnosi ogólną wydajność systemu i znakomicie usprawnia działanie w zastosowaniach wymagających wielu losowych operacji wejścia/wyjścia na sekundę, takich jak bazy danych i wirtualizacja.

Stworzona przez firmę QNAP technologia Qtier umożliwia korzystanie w modelu TS-873U z automatycznego pozycjonowania danych, które nieustannie optymalizuje wydajność pamięci masowej na dyskach SSD M.2, SSD 2,5" i SATA o dużej pojemności dzięki ciągłej akceleracji.

QNAP TS-873U-4G Optymalizacja Qtier
łatwa obsługa

System operacyjny QTS
Najbardziej intuicyjny i inteligentny

Dzięki licznym modułowym aplikacjom i funkcjom system QTS podnosi efektywność zarządzania, zwiększa osobistą produktywność, usprawnia obsługę multimediów i wiele więcej. Dodano również nowe, inteligentne usługi oparte na agentach, aby uprościć działanie systemu i zarządzanie.

Intuicyjny system QTS oferuje inteligentny pulpit umożliwiający szybkie znajdowanie potrzebnych funkcji, monitorowanie ważnych informacji systemowych w czasie rzeczywistym, otwieranie wielu okien aplikacji w celu wydajniejszego jednoczesnego wykonywania zadań oraz korzystanie ze zintegrowanego serwisu App Center z instalowanymi na żądanie aplikacjami rozszerzającymi funkcjonalność serwera NAS.

System QTS przełamuje bariery urządzeń i platform oraz ograniczenia geograficzne, oferując użytkownikom zoptymalizowane funkcje chmury i inne zaawansowane funkcje.

QNAP TS-873U-4G System operacyjny QTS
odczyt zapis

Pamięć masowa do wszelkich zastosowań wirtualizacyjnych
Elastyczne wdrażanie i zarządzanie w środowiskach wirtualizacji

Model TS-873U to kompletne rozwiązanie pamięci masowej iSCSI/IP-SAN, obsługujące VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® i Windows Server® 2012 R2, zapewniając elastyczne wdrażanie i zarządzanie w środowiskach wirtualizacji.

TS-873U umożliwia korzystanie z technologii VMware VAAI i Microsoft ODX w celu zwiększenia wydajności przez odciążanie serwera ESXi lub Hyper-V, a ponadto obsługuje dodatek QNAP vSphere Client i dostawcę QNAP SMI-S w celu zwiększenia efektywności operacyjnej i usprawnienia zarządzania wirtualizacją.

QNAP TS-873U-4G Pamięć masowa do wszelkich zastosowań wirtualizacyjnych
technologia

Zintegrowane rozwiązania wirtualizacji i kontenerów
Aplikacja Virtualization Station

Aplikacja Virtualization Station umożliwia hosting maszyn wirtualnych na serwerze TS-873U i dostęp do nich z przeglądarki internetowej lub programu Virtual Network Computing (VNC). Z kolei aplikacja Container Station integruje niewymagające dużych zasobów technologie wirtualizacji LXC i Docker®, pozwalając na korzystanie z wielu odizolowanych systemów Linux® na serwerze TS-873U, a także pobieranie aplikacji z wbudowanego narzędzia Docker Hub Registry®. Container Station obsługuje także platformę QIoT Containers, pomagającą w szybkim określeniu struktury środowiska IoT i wdrożeniu w prywatnej chmurze IoT.

QNAP TS-873U-4G Zintegrowane rozwiązania wirtualizacji i kontenerów
windows

Międzyplatformowe udostępnianie plików i synchronizacji
Optymalizacja współpracy

TS-873U przechowuje dane, dzienniki i różne pliki w lokalizacji centralnej, które dzięki obsłudze protokołów SMB/CIFS, AFP i NFS mogą być udostępniane przez sieć między platformami Windows®, Mac® oraz Linux®/UNIX®.

Za sprawą Qsync każdy plik przesłany do serwera TS-873U jest udostępniany wszystkim powiązanym urządzeniom, takim jak komputery, laptopy i urządzenia mobilne. Synchronizacja folderów udostępnionych i folderów zespołów pozwala na udostępnianie plików w grupach, co znacznie zwiększa elastyczność prowadzenia zespołowych projektów i możliwości współpracy.

QNAP TS-873U-4G Międzyplatformowe udostępnianie plików i synchronizacji
kopia zapasowa

Kopie zapasowe i odzyskiwanie danych
Wszechstronne rozwiązania

Serwer TS-873U oferuje elastyczne rozwiązania tworzenia kopii zapasowych dla użytkowników komputerów Windows® i Mac®, migawki woluminów/jednostek LUN, migawki udziału sieciowego, funkcję repliki migawki oraz klonowania.

Obsługuje również Hybrid Backup Sync, która łączy funkcje tworzenia kopii zapasowych, przywracania i synchronizacji (przy użyciu protokołów RTRR, rsync, FTP, CIFS/SMB) umożliwiając łatwe przesyłanie danych do przestrzeni lokalnych, zdalnych i w chmurze w ramach kompleksowego planu przechowywania danych i odzyskiwania po awarii.

QNAP TS-873U-4G Kopie zapasowe i odzyskiwanie danych
bezpieczeństwo ochrona

Kompleksowa ochrona danych
Klient VPN i serwer proxy

Serwer TS-873U zapewnia liczne opcje zabezpieczeń, takie jak oprogramowanie antywirusowe, szyfrowany dostęp, blokowanie adresów IP, weryfikacja dwuetapowa itd. Aby zapobiec dostępowi osób nieupoważnionych do ważnych plików, administratorzy mogą kontrolować uprawnienia dostępu każdego użytkownika do poszczególnych folderów. Serwer TS-873U obsługuje 256-bitowe szyfrowanie AES, co zapobiega dostępowi do poufnych danych biznesowych ze strony osób nieupoważnionych oraz włamaniom, nawet jeżeli dojdzie do kradzieży dysków twardych lub całego serwera. Zapewnia także obsługę serwera Windows AD, serwera LDAP i wbudowanej usługi LDAP.

TS-873U może też pełnić funkcję klienta VPN, umożliwiającego nawiązywanie połączeń z innymi serwerami VPN lub wirtualną siecią prywatną przy użyciu protokołów PPTP i OpenVPN w celu bezpiecznej transmisji danych.

QNAP TS-873U-4G Kompleksowa ochrona danych
pliki

Szybkie porządkowanie i wyszukiwanie danych
Podwojona wydajność

Serwer TS-873U zapewnia funkcje Qfiling i Qsirch umożliwiające organizację i wyszukiwanie plików bez wysiłku, stanowiąc wysokowydajne centrum przechowywania danych. Funkcja Qfiling automatyzuje organizację plików — wystarczy określić warunki porządkowania, ustawić harmonogram, a pliki zostaną zorganizowane i zarchiwizowane według wprowadzonych ustawień.

Narzędzie do pełnotekstowego wyszukiwania Qsirch umożliwia szybkie wyszukiwanie plików i obsługuje podglądy miniatur, skróty treści, podpowiedzi słów kluczowych i wiele innych przydatnych funkcji. Obydwie aplikacje znacznie usprawniają pracę i skracają czas wyszukiwania plików na serwerze NAS, umożliwiając skoncentrowanie się na innych zadaniach.

QNAP TS-873U-4G Szybkie porządkowanie i wyszukiwanie danych
wbudowana kamera

Wszechstronny monitoring zapewniający całodobową ochronę
Nowe rozwiązanie QVR Pro do monitoringu

Aplikacja Surveillance Station to profesjonalny system zarządzania nagraniami wideo (VMS) do monitoringu sieciowego z łatwym w obsłudze interfejsem zarządzania, obsługą ponad 3000 modeli kamer IP, a także możliwością dokupowania licencji na kanały kamer. Obsługuje monitorowanie w czasie rzeczywistym oraz rejestrowanie i odtwarzanie sygnału wideo i audio przy użyciu wielu ustawień do wyboru.

Model TS-873U obsługuje aplikację QVR Pro (Beta). Wyposażono ją w elastyczny interfejs monitorowania, który umożliwia dostosowanie proporcji i monitorowanie widoku z kamer IP, obsługuje zaktualizowaną funkcję osi czasu, która umożliwia natychmiastowe wyszukanie wideo oraz szybką identyfikację widoku w trybie monitorowania na żywo, a także pozwala na monitorowanie widoków i odtwarzanie obrazów bez przełączania między oknami.

QNAP TS-873U-4G Wszechstronny monitoring zapewniający całodobową ochronę

 

Przedłuż gwarancję i nie martw się o koszty napraw

Skorzystaj z opcji ochrony po gwarancji, co pozwoli Ci spać spokojnie nawet 5 lat od zakupu. W razie awarii - już po ustaniu gwarancji producenta - Ty wciąż naprawisz sprzęt za darmo. Nie musisz nawet wychodzić z domu, bo szkodę zgłosisz telefonicznie lub mailowo. Uszkodzone urządzenie odbierze od Ciebie kurier i prześle je do autoryzowanego serwisu, a potem naprawione dostarczy pod Twoje drzwi. Sprawdź szczegóły tutaj lub skontaktuj się z naszymi doradcami pod numerem telefonu 34 377 00 40.

Specyfikacja

Rodzaj
Bez dołączonego dysku
Kieszenie na dyski
2,5"/3,5" - 8 szt.
RAID
0
1
5
6
10
50
60
JBOD
Single Disk
Rodzaje wyjść / wejść
USB 3.0 - 2 szt.
USB 2.0 - 4 szt.
RJ-45 10/100/1000 (LAN) - 4 szt.
SFP+ - 2 szt.
Złącze M.2 - 2 szt.
Procesor
AMD R-Series RX-421ND (4 rdzenie, 2.1 GHz do 3.4 GHz)
Pamięć RAM
4 GB (DDR4)
Protokoły sieciowe
AFP
Dynamiczny DNS (DDNS)
HTTP
HTTPS
iPv4/iPv6
iSCSI
Klient DHCP lub statyczny adres IP
Klient protokołu BitTorrent
Klient VPN
Obsługa ramek typu jumbo
Serwer CIFS/SMB
Serwer DHCP
Serwer DLNA
Serwer FTP
Serwer iTunes
Serwer UpnP AV
Serwer VPN
SNMP
SSH
Telnet
Wake-On-LAN
System plików dla dysków zewnętrznych
FAT32
NTFS
HFS+
EXT3
EXT4
System plików
EXT4
Dodatkowe informacje
Obsługa przechowywania kopii zapasowych w chmurze
Surveillance Station - obsługa kamer IP
Szyfrowanie woluminów
Wysokość
89 mm
Szerokość
482 mm
Głębokość
534 mm
Waga
9,85 kg
Dołączone akcesoria
Kabel sieciowy - 2 szt.
Kabel zasilania - 1 szt.
Pakiet akcesoriów
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
TS-873U-4G
Kod x-kom
438203

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Dysk sieciowy NAS / macierz QNAP TS-873U-4G (8xHDD, 4x2.1-3.4GHz, 4GB, 6xUSB,4xLAN)
☆☆☆☆☆☆