Drukuj opis Iriver Astell&Kern A&norma SR15Drukuj
Iriver Astell&Kern A&norma SR15 - 463004 - zdjęcie
Iriver Astell&Kern A&norma SR15 - 463004 - zdjęcie 1
Iriver Astell&Kern A&norma SR15 - 463004 - zdjęcie 2
Iriver Astell&Kern A&norma SR15 - 463004 - zdjęcie 3
Iriver Astell&Kern A&norma SR15 - 463004 - zdjęcie 4
Iriver Astell&Kern A&norma SR15 - 463004 - zdjęcie 1
Iriver Astell&Kern A&norma SR15 - 463004 - zdjęcie 2
Iriver Astell&Kern A&norma SR15 - 463004 - zdjęcie 3
Iriver Astell&Kern A&norma SR15 - 463004 - zdjęcie 4
Drukuj opis Iriver Astell&Kern A&norma SR15Drukuj

Iriver Astell&Kern A&norma SR15

od: Iriverkod producenta: SR15kod x-kom: 463004
  • Wbudowana pamięć:64 GB
  • Wyświetlacz:3,3"
  • Zasilanie:Wbudowany akumulator
  • Format odtwarzanych plików:MP3, WMA, AAC, WAV, FLAC, APE, AIFF, ALAC, OGG Vorbis, DFF, DSF
specyfikacja Iriver Astell&Kern A&norma SR15
Przewiń do pełnej specyfikacji
3 500,00 zł
Drukuj opis Iriver Astell&Kern A&norma SR15Drukuj
ikona

Odtwarzacz MP3 Iriver Astell&Kern A&norma SR15

Iriver Astell&Kern A&norma SR15 to odtwarzacz MP3 wyznaczający nowe standardy w mobilnym odsłuchiwaniu muzyki. Dzięki niemu dźwięk w jakości Hi-Fi może towarzyszyć Ci wszędzie. W tym kompaktowym urządzeniu zamknięto filozofię i technologię Astell&Kern, które uznawane i doceniane są przez audiofilów na całym świecie.

Odtwarzacz MP3 A&norma SR15 łączy w sobie podwójny układ DAC CS43198 MasterHIFI ™, czterordzeniowy procesor oraz odtwarzanie 24 bit 192 kHz bit-to-bit. Wszystko po to, abyś mól cieszyć się dźwiękiem jak najbardziej zbliżonym do oryginału i czerpał maksymalną przyjemność ze słuchania.

Odtwarzacz MP3 Iriver Astell&Kern A&norma SR15
ikona

Dążenie do oryginalnego brzmienia

Lepszą reprodukcję brzmienia przez odtwarzacz MP3 A&norma SR15 Iriver, uzyskano dzięki zastosowaniu dwóch układów audio DAC, tworzących konfigurację Dual-DAC. Takie zestawienie, spotykane raczej w domowych systemach Hi-Fi sprawiło, że odtwarzany dźwięk jest znacznie bliższy oryginalnemu wykonaniu.

A&norma SR15 Astell&Kern to system przenośny, w którym pierwszy raz wykorzystano DAC CS43198 klasy MasterHIFI ™. Jest to jeden z nielicznych chipsetów DAC potrafiących realnie odwzorowywać dźwięk.

Co więcej, skojarzenie CS43198 ze wzmacniaczem analogowym konstrukcji Astell&Kern, pozwoliło uzyskać jeszcze bardziej żywy dźwięk o ciepłym przyjemnym dla ucha brzmieniu. Wyeliminowało także zniekształcenia, często spotykane w odtwarzaczach MP3 niższej klasy.

Wysokiej klasy odtwarzacz MP3 Astell&Kern A&norma SR15
ikona

Chipset MasterHIFI w Astell&Kern A&norma SR15

Odtwarzacz MP3 Astell&Kern A&norma SR15 czerpie także z dorobku Cirrus Logic eksperta od układów scalonych audio IC (Integrated Circuit) i innych rozwiązań z zakresu reprodukcji dźwięku. Produkty Cirrus Logic obejmują cały łańcuch sygnału audio, od przechwytywania do odtwarzania, dzięki czemu cały proces jest bardziej spójny, a dźwięk lepiej odwzorowywany.

Co więcej, oznaczenie klasy MasterHiFI™ nadawane jest tylko chipsetom spełniającym najwyższe standardy wydajności audio. Właśnie dzięki tym układom scalonym, wraz z wbudowanym oprogramowaniem i algorytmami DSP, A&norma SR15 dostarcza Ci muzykę zgodną z zamierzeniami wykonawcy. Czyste, autentyczne brzmienie bez zbędnego koloryzowania, pozwoli w pełni poznać intencję twórcy.

Perfekcyjny dźwięk dzięki Astell&Kern A&norma SR15
ikona

Odtwarzanie bit-to-bit 24-bit, 192 kHz

Odtwarzacz Iriver Astell&Kern A&norma SR15 obsługuje natywne odtwarzanie DSD bit-to-bit, stawiając tym samym krok bliżej do domowych systemów Hi-Fi. Odtwarzanie plików cyfrowych o dowolnej rozdzielczość do 24 bitów / 192 kHz, zapewni Ci tym niesamowitą jakość dźwięku w kompaktowej wersji. (W przypadku dźwięku w wyższych rozdzielczościach wykonywane jest próbkowanie w dół za pomocą metody SRC.)

A&norma SR15 znacznie przeważa możliwościami standardowe odtwarzacze mobilne. I choć niektórzy sądzą, że wyłącznie dźwięk ma znaczenie w systemach Hi-Fi, to w odtwarzaczu MP3 Astell&Kern A&norma SR15 twórcy poszli o krok dalej. Dbają także o inne czynniki, które wpływają na doznania i wrażenia audio.

Odtwarzanie dźwięku w wyskiej rozdzielczości z A&norma SR15
ikona

Wygodna obsługa z intuicyjnym interfejsem

Astell&Kern A&norma SR15 zaprojektowano, mając na uwadze usunięcie wszelkich rozpraszających elementów. Wyeliminowano zakłócenia, zniekształcenia, a także zastosowano wygodny w obsłudze interfejs użytkownika. Do modelu A&norma SR15 zaadaptowano interfejs A&ultima SP1000 cechujący się intuicyjnością i prostotą.

Najważniejszą funkcjonalnością odtwarzacza MP3 jest właśnie odtwarzanie audio, dlatego właśnie całość skupiona jest wokół tego. Minimalna głębokość menu i prosta struktura, pozwolą Ci szybciej znaleźć ulubione kawałki przy użyciu mniejszej ilości kliknięć. Dodatkowo A&norma SR15 zapewni Ci wygodne zarządzanie odtwarzaniem i bezpieczny dostęp do muzycznych zasobów.

Obsługa odtwarzacza Astell&Kern A&norma SR15
ikona

Lekki, funkcjonalny, elegancki

Projektując Astell&Kern A&norma SR15, nie zapomniano także o innych istotnych w odtwarzaczach MP3 rzeczach. Urządzenie to jest niewielkie i lekkie, a dzięki temu bezproblemu zmieści się w kieszeni. Co więcej, pomimo kompaktowych rozmiarów mieści w sobie 3,150 mAh akumulator litowo-polimerowy, który zapewni nawet do 10 godzin odtwarzania (FLAC / 44,1 kHz / 16 bitów).

W odtwarzaczu MP3 A&norma SR15 znalazło się także 64GB pamięci flash i gniazdo kart microSD pozwalające rozszerzyć pamięć o kolejne nawet 400 GB (karty SD do kupienia osobno). Łączność bezprzewodowa Wi-Fi oraz Bluetooth to tylko dodatki ułatwiające korzystanie.

Co więcej, wszystko to zamknięto w eleganckiej, nieco futurystycznej formie. Zmatowione aluminium i inspiracja połączonymi ze sobą prostokątami pozwoliło uzyskać duża oryginalność, a zarazem wytrzymałość urządzenia.

Lekki i funkcjonalny odtwarzacz MP3 Astell&Kern A&norma SR15

Specyfikacja

Wbudowana pamięć
64 GB
Wyświetlacz
3,3"
Rozdzielczość ekranu
480 x 800
Format odtwarzanych plików
MP3
WMA
AAC
WAV
FLAC
APE
AIFF
ALAC
OGG Vorbis
DFF (DSD)
DSF
Pasmo przenoszenia
20 Hz - 20 000 Hz
Rodzaje wyjść / wejść
Micro USB - 1 szt.
Czytnik kart pamięci microSD - 1szt.
Wyjście 3,5 mm
Wyjście zbalansowane 2,5 mm
Zasilanie
Wbudowany akumulator
Dodatkowe funkcje
Dual DAC
Wi-Fi
Bluetooth
Technologia aptX
Tidal
Regulacja głośności
Dodatkowe informacje
Czterordzeniowy procesor
Obsługa kart pamięci do 400 GB
Kolor
Czarny
Wysokość
99,7 mm
Szerokość
57,5 mm
Głębokość
16,1 mm
Waga
154 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
SR15
Kod x-kom
463004

Opinie

Masz ten produkt?Dodaj pierwszą opinię dla Odtwarzacz MP3 Iriver Astell&Kern A&norma SR15
☆☆☆☆☆☆