Dysk zewnętrzny Seagate One Touch SSD 500GB
Mały jak karta kredytowa i szybki jak gepard. Dysk One Touch SSD w eleganckiej obudowie błyskawicznie przesyła pliki dzięki technologiom SSD i USB 3.0. Tworzy również na bieżąco kopie zapasowe w laptopach z systemem Windows oraz Mac, oferując jednocześnie dostęp do atrakcyjnych aplikacji, takich jak Mylio i Adobe.
One Touch SSD to spersonalizowane rozwiązanie, które można stosować w dowolnym miejscu do płynnego przeglądania, edytowania, organizacji i strumieniowego przesyłania dużej kolekcji zdjęć i filmów. Wraz z dyskiem otrzymujesz roczną licencję na oprogramowanie Mylio Create oraz dwumiesięczną subskrypcję Adobe Creative Cloud.

Błyskawiczny transfer danych
Transfer zdjęć w wysokiej rozdzielczości i strumieniowy przesył filmów bezpośrednio z dysku na laptopa odbywa się z zapewnianą przez dysk SSD prędkością na poziomie nawet 400 MB/s. Dysk One Touch SSD wszędzie oferuje trwałość w działaniu, wystarczająco dużo miejsca do przechowania ważnych treści w podróży i w biurze, a także wygodną formę przeglądania wspomnień.

Kompaktowy i unikalny design
Dysk One Touch SSD, wielkości mniej więcej karty kredytowej, jest na tyle mały, aby zmieścić się w portfelu, kieszeni koszuli lub torebce. Ale gdy przychodzi czas na przesłanie plików, elegancka obudowa pokryta nadrukiem wzoru maskującego sprawia, że cały proces jest mniej rutynowy i nieco bardziej spersonalizowany.
W zatłoczonych stacjach metra i na tętniących życiem ulicach używaj specjalnej, maskującej edycji dysku One Touch SSD do zarządzania plikami w miejskiej dżungli. Spersonalizuj jego wygląd i wybierz najbardziej odpowiedni z całej gamy kolorów maskujących, nie rezygnując z wydajności i dodatków, jakie zapewnia oryginalny dysk.

Ciesz się automatyczną kopią zapasową
Dysk One Touch SSD, kompatybilny z laptopami Mac i Windows oraz wyposażony w oprogramowanie Sync Plus i złącze USB 3.0, tworzy po podłączeniu i konfiguracji kopie zapasowe na bieżąco, co umożliwia bezproblemową ochronę plików w domu i w drodze.

Zabezpiecz swoj dysk z usługą Rescue Data Recovery Services
Odzyskiwanie danych może być kosztowne. Dlatego większość dysków Seagate obejmuje teraz plany usługi odzyskiwania danych Rescue. Dzięki nim uzyskasz dostęp do globalnego zespołu światowej klasy ekspertów w zakresie odzyskiwania danych w razie ich niespodziewanej utraty spowodowanej przez awarię mechaniczną, przypadkowe uszkodzenie lub klęskę żywiołową. Niedostępne w krajach objętych embargiem / sankcjami. Niedostępne w Rosji (ze względu na przepisy o ochronie danych).
W cenę dysku Seagate One Touch SSD wliczona jest usługa odzyskiwania danych Rescue na okres 3 lat (wymagana rejestracja).







