LG 55NANO753PA - 640789 - zdjęcie
LG 55NANO753PA - 640789 - zdjęcie 1
LG 55NANO753PA - 640789 - zdjęcie 2LG 55NANO753PA - 640789 - zdjęcie 2
LG 55NANO753PA - 640789 - zdjęcie 3LG 55NANO753PA - 640789 - zdjęcie 3
LG 55NANO753PA - 640789 - zdjęcie 4LG 55NANO753PA - 640789 - zdjęcie 4
LG 55NANO753PA - 640789 - zdjęcie 2
LG 55NANO753PA - 640789 - zdjęcie 3
LG 55NANO753PA - 640789 - zdjęcie 4
LG 55NANO753PA
Specyfikacja
Opinie
4,3/5
(7 opinii)
5
Opinie użytkowników (7)
Zbigniew
Zbigniew
4 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 43"
Piotr
Piotr
Potwierdzony zakup
4 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 86"
Marcin
Marcin
Potwierdzony zakup
3 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 75"
POLECAM... Rozwiń dalej
Dawid
Dawid
3 lata temu
w moim oledzie z 2018 jest lepiej. Pilot smart fajny.
generalnie nano led lepszy niż zwykły led.
... Rozwiń dalej
Paweł
Paweł
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55"
Prosta obsługa, fajnie działa.... Rozwiń dalej
Andrzej
Andrzej
Wojciech
Wojciech
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 65"