Wszędzie
Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Xblitz GX3 Automatyczny do Szyby, Kokpitu Indukcja 15W - 668919 - zdjęcieXblitz GX3 Automatyczny do Szyby, Kokpitu Indukcja 15W - 668919 - zdjęcie
Xblitz GX3 Automatyczny do Szyby, Kokpitu Indukcja 15W - 668919 - zdjęcie 1
Xblitz GX3 Automatyczny do Szyby, Kokpitu Indukcja 15W - 668919 - zdjęcie 2Xblitz GX3 Automatyczny do Szyby, Kokpitu Indukcja 15W - 668919 - zdjęcie 2
Xblitz GX3 Automatyczny do Szyby, Kokpitu Indukcja 15W - 668919 - zdjęcie 3Xblitz GX3 Automatyczny do Szyby, Kokpitu Indukcja 15W - 668919 - zdjęcie 3
Xblitz GX3 Automatyczny do Szyby, Kokpitu Indukcja 15W - 668919 - zdjęcie 4Xblitz GX3 Automatyczny do Szyby, Kokpitu Indukcja 15W - 668919 - zdjęcie 4
Xblitz GX3 Automatyczny do Szyby, Kokpitu Indukcja 15W - 668919 - zdjęcie 1
Xblitz GX3 Automatyczny do Szyby, Kokpitu Indukcja 15W - 668919 - zdjęcie 2
Xblitz GX3 Automatyczny do Szyby, Kokpitu Indukcja 15W - 668919 - zdjęcie 3
Xblitz GX3 Automatyczny do Szyby, Kokpitu Indukcja 15W - 668919 - zdjęcie 4

Xblitz GX3 Automatyczny do Szyby, Kokpitu Indukcja 15W

  • Typ uchwytu:Samochodowy, Ładowarka Indukcyjna
  • Kompatybilność:Uniwersalny
  • Sposób montażu:Przyssawka, Zaciski
  • Maksymalna wielkość urządzenia:Smartfony o szerokości od 65 mm do 105 mm

Specyfikacja

Opinie

4,3/5
(12 opinii)
5
8
4
1
3
2
2
0
1
1

Opinie użytkowników (12)

Rafał
Rafał
Potwierdzony zakup
3 lata temu

Niby fajny uchwyt, ale ja akurat lubię mieć telefon zamontowany przy bocznym słupku. Problem w tym, że ten uchwyt z pionu do poziomu obraca się w lewą stronę w taki sposób, że górna, dłuższa część zatacza dość szeroki okrąg, więc albo muszę go w całości odsunąć od słupka co oznacza że będzie już za bardzo na środku przesłaniając widok szyby albo będzie zahaczał o słupek. To było tak denerwujące, że zwróciłem towar. Jak dla mnie to urządzenie jest przystosowane do samochodów z kierownicą po lewej stronie.
Jeśli ktoś ma zamiar przymocować uchwyt na środku np. w kratce wentylacyjnej to pewnie opisany problem jest bez znaczenia.
W zasadzie to nie chciałem w ogóle dawać oceny w gwiazdkach, ale inaczej nie da się opublikować komentarza, więc dałem 3/6.
... Rozwiń dalej

Marek
Marek
Potwierdzony zakup
2 lata temu

Testowałem ten uchwyt w trasie Polsk-Chorwacja. Moim zdaniem masakra, raz działa raz nie działa, telefon wypada podczas jazdy i spadagdzie tylko się da i to mega wkurzajace automatyczne przekrecanie z pionu na poziom... Dałem za niego 139zl. Nie chce go nawet za darmo...... Rozwiń dalej

Łukasz z x-komu
Łukasz z x-komuOdpowiedź do Marek

Marku, Twój uchwyt powinien zapamiętać wybraną pozycję po jej wybraniu przyciskiem na obudowie. Jeśli tak się nie dzieje, skontaktuj się z pomocą techniczną producenta.

Jeśli będziesz chciał zmienić swoją opinię, możesz skontaktować się z nami pod adresem: x-kom@x-kom.pl. Kiedy usuniemy Twoją opinię, będziesz mógł dodać nową.
... Rozwiń dalej

Maciej
Maciej
Potwierdzony zakup
2 lata temu

Działa dobrze... Rozwiń dalej

Bartłomiej
Bartłomiej
Potwierdzony zakup
2 lata temu

Najlepszy uchwyt jaki miałem w życiu, nie chce już innego. Jestem zawodowym kierowcą i trochę już ich przerobiłem. Mam go od ponad miesiąca i nie zauważyłem żadnych problemów z mechanizmem działania z automatycznym otwieraniem/zamykaniem uchwytu jak i z obracaniem. Mam go zamontowanego do kratki (Passat B8). Ładowarka pracuje zgodnie z oczekiwaniami. Jeśli miałbym się doczepić do czegoś to producent mógłby dołożyć system montażu do szyby.... Rozwiń dalej

Marta
Marta
Potwierdzony zakup
2 lata temu
Andrzej
Andrzej
Potwierdzony zakup
2 lata temu
Damian
Damian
Potwierdzony zakup
2 lata temu

ZdecydowAnkę za duży... Rozwiń dalej

Karolina
Karolina
2 lata temu

Dobrze trzyma smartfon, natomiast sam zacisk do kratki wentylacyjnej trzyma srednio - trzeba poprawiac. Opcja ladowania super.... Rozwiń dalej

Bartłomiej
Bartłomiej
Potwierdzony zakup
2 lata temu

Bardzo dobre wykonanie, świetny uchwyt... Rozwiń dalej

Eryk
Eryk
Potwierdzony zakup
2 lata temu

Świetny uchwyt, bardzo wygodny, ładuje telefon przez etui... Rozwiń dalej

Leszek
Leszek
Potwierdzony zakup
4 lata temu

Rewelacyjny uchwyt. Jeden z nielicznych pasujących do Galaxy S21 Ultra w etui z rysikiem.... Rozwiń dalej

Kacper
Kacper
Potwierdzony zakup
4 lata temu

Gitówa jest, polecam każdemu... Rozwiń dalej

Koniec opinii.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.