(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie
Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Podzespoły komputerowe
Gaming i streaming
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Autel EVO Nano+ Premium Gray - 717989 - zdjęcie
Autel EVO Nano+ Premium Gray - 717989 - zdjęcie 1
Autel EVO Nano+ Premium Gray - 717989 - zdjęcie 2Autel EVO Nano+ Premium Gray - 717989 - zdjęcie 2
Autel EVO Nano+ Premium Gray - 717989 - zdjęcie 3Autel EVO Nano+ Premium Gray - 717989 - zdjęcie 3
Autel EVO Nano+ Premium Gray - 717989 - zdjęcie 4Autel EVO Nano+ Premium Gray - 717989 - zdjęcie 4
Autel EVO Nano+ Premium Gray - 717989 - zdjęcie 5Autel EVO Nano+ Premium Gray - 717989 - zdjęcie 5
Autel EVO Nano+ Premium Gray - 717989 - zdjęcie 6Autel EVO Nano+ Premium Gray - 717989 - zdjęcie 6
Autel EVO Nano+ Premium Gray - 717989 - zdjęcie 1
Autel EVO Nano+ Premium Gray - 717989 - zdjęcie 2
Autel EVO Nano+ Premium Gray - 717989 - zdjęcie 3
Autel EVO Nano+ Premium Gray - 717989 - zdjęcie 4
Autel EVO Nano+ Premium Gray - 717989 - zdjęcie 5
Autel EVO Nano+ Premium Gray - 717989 - zdjęcie 6

Autel EVO Nano+ Premium Gray

od: Autel|kod producenta: DROATLDRO0038 / 6924991102755|kod x-kom: 717989
  • Kamera:50 Mpix
  • Zasięg:10000 m
  • Czas pracy:Do 28 min
  • Rozdzielczość wideo:4K, 2160p, do 30 fps, 2.7K, 1520p, do 30 fps, FullHD, 1080p, do 60 fps
dron

Dron Autel EVO Nano+ Premium Bundle Szary

Autel EVO Nano+ to niewielkich rozmiarów, ważący jedynie 249 gramów dron latający, który został wyposażony w 0,8-calowy czujnik CMOS mogący wykonywać zdjęcia o rozdzielczości 50 MP. Dzięki konstrukcji matrycy filtrów RYYB z dużą przysłoną f/1,9 możesz cieszyć się doskonałą redukcją szumów i mocą potrzebną do bezproblemowego tworzenia wysokiej jakości obrazów w warunkach słabego oświetlenia.

System autofokus PDAF + CDAF umożliwia niezwykle precyzyjne śledzenie szybko poruszających się obiektów. Uzyskaj niesamowite rezultaty dzięki trybowi HDR, który pozwoli Ci wykorzystać cienie i światła do stworzenia żywych obrazów. Dron EVO Nano+ może pracować bez przerw nawet przez 28 minut.

Zestaw Premium Bundle zawiera akcesoria, które pozwolą Ci korzystać z drona niemal bez przerw, a także zabezpieczyć go podczas podróży.

Dron Autel EVO Nano+ Premium Bundle Szary
wbudowana kamera

Twój osobisty fotograf

Dron Autel EVO Nano+ zostanie Twoim osobistym fotografem. Wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk, a dron wystartuje i zrobi zdjęcie Tobie i Twoim znajomym. Podczas tego procesu urządzenie automatycznie dostosuje ustawienia obiektywu, aby nikogo nie pominąć.

Co więcej, dron wykonuje szybko kilka zdjęć z różnymi ekspozycjami, które następnie możesz połączyć w procesie postprodukcji.

Twój osobisty fotograf
wydajność

Śledzenie obiektów i unikanie przeszkód

Dron Autel EVO Nano+ może automatycznie śledzić dowolną osobę, zwierzę lub pojazd, dzięki czemu Ty możesz skupić się na tym, co robisz, podczas gdy on zajmie się stroną filmową.

Co więcej, dron oferuje zaawansowany system unikania przeszkód, w efekcie czego to idealny wybór między innymi dla osób, które są mniej zaawansowanymi pilotami. Wbudowane w drona czujniki wizyjne umożliwiają mu wykrywanie przeszkód, które znajdują się przed nim, za nim i pod nim. Dron z łatwością wytraci prędkość, aby uniknąć kolizji.

Śledzenie obiektów i unikanie przeszkód
WiFi

System transmisji bezprzewodowej Autel SkyLink

Leć dalej dronem Autel EVO Nano+, zachowując wyraźne obrazy dzięki Autel SkyLink — niezwykle wydajnemu systemowi transmisji obrazu, który oferuje zasięg transmisji na odległość do blisko 10 km*, przy jakości transmisji 2,7 K/30 FPS.

System SkyLink oferuje doskonałe możliwości przeciwdziałania zakłóceniom, a wszystko to przy jednoczesnym przekazywaniu wideo HD.

* Maksymalny zasięg drona może się różnić w zależności od środowiska, panujących warunków oraz regulacji prawnych.

System transmisji bezprzewodowej Autel SkyLink
jakość wydruku

Zawartość zestawu Premium Bundle

Autel EVO Nano+ Premium Bundle to zestaw, który da Ci więcej możliwości sprawnego sterowania dronem, jego dłuższego użytkowania i bezpiecznego transportu.

W skład zestawu Premium wchodzą:

  • Dron Autel EVO Nano+ w kolorze szarym
  • Kontroler
  • 3x akumulator (jeden akumulator jest zamontowany w dronie, a dwa są dodatkowe)
  • 3x para śmigieł
  • Torba transportowa
  • Ochraniacz gimbala
  • Uchwyt na śmigło
  • Hub do ładowania
  • Ładowarka
  • Kabel RC Lightning
  • Kabel RC USB-C
  • Kabel RC Micro-USB
  • Kabel USB-C
  • Zestaw śrubek
  • Śrubokręt

* Grafika poglądowa. Kolor drona może się różnić.

Zawartość zestawu Premium Bundle

Specyfikacja

Typ
Latające
Komunikacja
2.4 GHz
5.8 GHz
Nawigacja
GLONASS
GPS
GALILEO
Sterowanie
Kontroler + podgląd na smartfonie lub tablecie z systemem iOS, Android
Prędkość maksymalna
54 km/h
Prędkość wznoszenia
6 m/s
Prędkość opadania
4 m/s
Zasięg
10000 m
Tryby pracy
Śledzenie
Bateria
2250 mAh, Li-Polymer
Czas pracy
Do 28 min
Czas ładowania
90 min
Kamera
50 Mpix
Matryca
1/1.28" CMOS
Przysłona
f/1.9
Kąt widzenia kamery
85°
Stabilizacja kamery
3-osiowy gimbal
Rozdzielczość wideo
4K, 2160p, do 30 fps
2.7K, 1520p, do 30 fps
FullHD, 1080p, do 60 fps
Kodowanie wideo
H.265
H.264
Rozdzielczość zdjęć
8192 x 6144
Format zdjęć
JPEG
DNG
Pamięć wewnętrzna
Brak
Obsługa kart pamięci
microSD (do 256 GB)
Czujniki
Czujniki wizyjne
Dodatkowe informacje
Automatyczny start
Automatyczne lądowanie
Funkcja Back Home
System unikania przeszkód
Transmisja strumieniowa zdjęć i wideo synchronizowana w czasie rzeczywistym
Automatyczna kalibracja
Składane ramiona
HDR
Filtr kolorów RYYB
Aplikacja Autel Sky
16x zoom cyfrowy
Dołączone akcesoria
Zasilacz
Ładowarka Hub na 3 porty
Bateria - 3 szt.
Kabel RC micro USB
Kabel RC Lightning
Kabel RC USB-C
Kabel USB-C
Śmigła - 6 szt.
Śrubokręt
Śruby - 8 szt.
Uchwyt na śmigło
Pilot
Torba
Osłona gimbala
Kolor
Czarno-Szary
Wymiary
260 × 325× 55 mm
Waga
249 g
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
DROATLDRO0038 / 6924991102755
Kod x-kom
717989

Opinie

4,5/5
(4 opinie)
5
3
4
0
3
1
2
0
1
0

Opinie użytkowników (4)

Jakub
Jakub
Potwierdzony zakup
2 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Kolor: Czarno-Pomarańczowy

Zacznę of tego co przewija się na wielu forach czyli od tragicznego softu na Androida.
- Tryb śledzenia Active Track nie działa (nie ma go w aplikacji). Deweloperzy niby nad nim pracują i kiedyś ma w końcu wyjść. Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle to się stanie.
- Tryb nocny jw.
- Tryb portretowy tutaj musimy polegać, że system wykryje nas jako obiekt i pojawi się + na ekranie. Czasem zdarza się to od razy czasem trzeba poczekać, przelecieć w bok, do tyłu do przodu. Nie działa ręczne zaznaczenie obiektu poprzez namalowanie prostokąta na ekranie. W innych trybach to działa.
- Aplikacja nie działała poprawnie przy oryginalnej rozdzielczości ekranu w Samsungu S10+ przyciski klikały się w innym miejscu niż rzeczywiście znajdowały się na ekranie. Przez pierwsze 3 godziny nie mogłem zaakceptować warunków korzystania z drona ponieważ przycisk znajdował się poza ekranem. Nawet nie widziałem, że tam jest 😊 Pomogło dopiero przejście z rozdzielczości 1520x720 na 2280x1080.
- Błędy w logice aplikacji. np. będąc w trybie Auto nie mogę zmienić zdjęć na HDR ponieważ ta opcja jest dozwolona tylko w trybie Auto.
- 3 razy zdarzyło mi się, że pilot i aplikacja nie wykrywały włączonego drona i trzeba było wszystko restartować.
- czujniki odległości czasem wariują np. stojąc w miejscu wysoko w powietrzu nagle zaczynają pikać, że coś się zbliża do drona. Zdarzyło mi się parę razy, ze wykrył słońce jako przeszkodę.
- przy starcie „z ręki” trzeba być nieruchomym jak skała. Lekkie przechylenie drona powoduje, że gimbal ponownie zaczyna się kalibrować.

Jeżeli chodzi o plusy.
- bardzo dobra kamera.
- dron jest naprawdę cichy w porównaniu do innych modeli.
- nic nie skrzypi, nic nie trzeszczy
- bateria trzyma tyle ile deklarował producent
- baterie ładują się bardzo szybko
- rewelacyjny pad
- bardzo dobrze radzi sobie na wietrze
Szczególnie czuję się oszukany i zawiedziony poprzez brak trybu Active Track, który miał być flagową funkcją tego drona.
Gdyby nie soft to dałbym 6/6.
... Rozwiń dalej

Adam
Adam
Potwierdzony zakup
3 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Kolor: Czarno-Pomarańczowy

Bardzo fajny sprzęt. Po tych 3 tygodniach mogę powiedzieć że był to udany zakup.... Rozwiń dalej

Piotr
Piotr
3 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Kolor: Czarno-Pomarańczowy

Rewelacyjny sprzęt zwłaszcza pod kątem kamery.
Przebija nawet tą z air 2s.
Teraz w cenie 3999 za pakiet z combo nie ma lepszej oferty.
... Rozwiń dalej

Hubert
Hubert
3 lata temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Kolor: Czarno-Pomarańczowy

Super dron, przełamał monopol DJI, użytkuję i polecam wszystkim. Obraz z kamery to petarda, zwlaszcza w zlych warunkach oświetlenia, przebija mini 3 i air2s!!! Można trafić też wersję Autel nano plus z jedną baterią (promocja) za ok. 3599 - 3699 pln.... Rozwiń dalej

Koniec opinii.

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x‑komu.