Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
19 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
PlayStation Assassin's Creed Valhalla - Ragnarok Edition - 721467 - zdjęcie
PlayStation Assassin's Creed Valhalla - Ragnarok Edition - 721467 - zdjęcie 1
PlayStation Assassin's Creed Valhalla - Ragnarok Edition - 721467 - zdjęcie 2PlayStation Assassin's Creed Valhalla - Ragnarok Edition - 721467 - zdjęcie 2
PlayStation Assassin's Creed Valhalla - Ragnarok Edition - 721467 - zdjęcie 1PlayStation Assassin's Creed Valhalla - Ragnarok Edition - 721467 - zdjęcie 1
PlayStation Assassin's Creed Valhalla - Ragnarok Edition - 721467 - zdjęcie 2PlayStation Assassin's Creed Valhalla - Ragnarok Edition - 721467 - zdjęcie 2

PlayStation Assassin's Creed Valhalla - Ragnarok Edition

od: PlayStation|kod producenta: 3307216232797 / CENEGA|kod x-kom: 721467
  • Platforma:PlayStation 4
  • Wersja:Polska, Angielska
  • PEGI:18+
  • Premiera:2022-03-10
specyfikacja PlayStation Assassin's Creed Valhalla - Ragnarok Edition
Przewiń do pełnej specyfikacji
319,00 zł
1
Możesz kupić maks. 1 szt. na osobę
Możesz kupić maksymalnie 1 sztukę tego produktu na osobę albo inny podmiot, ponieważ jego dostępność jest ograniczona. Zobacz co mówi sklepu o ofercie specjalnej, w rozdziale IV, punkcie 18.
redukcja światła

Assassin’s Creed Valhalla - Ragnarök Edition na PlayStation 4

W Assassin’s Creed Valhalla wcielasz się w postać Eivor, nieustraszonej wikińskiej wojowniczki, wychowanej na opowieściach o bitwach i chwale. Przemierzaj tajemniczy i piękny otwarty świat, osadzony w brutalnych czasach angielskiego średniowiecza. Najeżdżaj wrogów, rozwijaj swoją osadę i buduj polityczne wpływy, by zasłużyć na miejsce pośród bogów w Walhalli.

Oprócz podstawowej gry edycja Ragnarök Edition obejmuje też dodatek Assassin’s Creed Valhalla: Świt Ragnaröku. To najbardziej ambitne rozszerzenie fabularne w dziejach serii Assassin’s Creed. Weź w swoje ręce losy Odyna, wyruszając w podróż po oszałamiającym świecie nordyckich mitów.

Assassin’s Creed Valhalla - Ragnarök Edition obejmuje:

  • Grę Assassin's Creed Valhalla
  • Kod do pobrania rozszerzenia fabularnego Świt Ragnaröku

Kup grę w wersji PlayStation 4 i zaktualizuj ją do wersji PlayStation 5 bez ponoszenia dodatkowych kosztów*.

*Należy spełnić dodatkowe wymagania i warunki. Do aktualizacji gry w wersji płytowej wymagana jest konsola wyposażona w twardy dysk. Więcej informacji na stronie https://ubi.li/NextGenUpgrades.

Assassin’s Creed Valhalla - Ragnarök Edition na PlayStation 4
gwiazda

Najbardziej ambitne rozszerzenie w dziejach serii

W Assassin’s Creed Valhalla: Świt Ragnaröku, najbardziej ambitnym rozszerzeniu fabularnym w dziejach serii, Eivor musi pokierować losem Odyna, nordyckiego boga wojny i mądrości.

Wykorzystaj nowe boskie moce, podejmując się niewykonalnego zadania w zapierającym dech świecie. Poznaj legendarną wikińską sagę i uratuj swojego syna w obliczu zagłady bogów. Początek wojny. Koniec świata. Oto Świt Ragnaröku.

Wyraźne rozmowy dzięki redukcji szumów ENC
wydajność

Zawładnij boskimi mocami

Wchłaniaj nowe zdolności od pokonanych wrogów, przybierz postać kruka, by dokonywać widowiskowych egzekucji, zamień swoją skórę w lawę, by lepiej się chronić i korzystaj z wielu innych nowinek.

Zawładnij boskimi mocami
aktywność

Podróż przez nordyckie mity

Eivor musi wziąć w swoje ręce los Odyna i udać się do mitycznego królestwa krasnoludów, Svartalfheimu, pięknego świata, który jednak zmaga się z najazdem wroga.

Jako Odyn podejmij się niewykonalnego zadania i spróbuj wyrwać swego syna, Baldura, ze szponów zaciekłego wroga. Twoja podróż zmusi cię do stawienia czoła własnemu przeznaczeniu w obliczu nieuchronnej zagłady niesionej przez Ragnarök.

Podróż przez nordyckie mity
wytrzymałość

Walcz z nowymi wrogami z ognia i lodu

Staw czoła Jotunom, lodowym wrogom z Jotunheimu, Muspelom, nowym ognistym przeciwnikom z Muspelheimu, a także Surtrowi, nieśmiertelnemu olbrzymowi, który z pewnością jest najpotężniejszym z dotychczasowych wrogów Odyna.

Podejmij wyzwanie Walkirii i dowiedź swojej biegłości w walce i na arenie bitewnej. Zwiększaj poziom trudności, aby zdobywać cenniejsze nagrody, stawiając czoła tak nowym jak i znanym już przeciwnikom w serii śmiałych prób.

Walcz z nowymi wrogami z ognia i lodu

Specyfikacja

Platforma
PlayStation 4
Gatunek
Akcji
RPG
Przygodowe
TPP
Edycja gry
Rozszerzona
Przedział wiekowy (PEGI)
18+
Tryby gry
Jednoosobowa (Singleplayer)
Data premiery
2022-03-10
Wersja językowa
Polska (napisy)
Angielska
Nośnik
Blu-ray
Kod producenta
3307216232797 / CENEGA
Kod x-kom
721467

Opinie