Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Jaki smartfon do 1500 zł wybrać? Poznaj nasze inspiracje

Jaki smartfon do 1500 zł wybrać? Poznaj nasze inspiracje

·
Zaktualizowano: 3 miesiące temu

Czas na przegląd smartfonów w cenie od 1000 do 1500 zł. Znajdziesz wśród nich wiele ciekawych modeli, w tym telefony o parametrach dorównujących flagowcom, tyle że w cenie bardziej przyjaznej dla portfela. Zobacz wszystkie i wybierz coś dla siebie lub bliskich w ramach świątecznego podarunku.

Co oferują smartfony w cenie 1000–1500 zł?

W tym przedziale cenowym znajdziesz zróżnicowane modele, oferujące ciekawe funkcje. Choć nazywane są średniopółkowcami, swoje najlepsze cechy zaczerpnęły od flagowców i dumnie się nimi wyróżniają. W naszym zestawieniu znalazły się bowiem smartfony obsługujące łączność 5G, wyposażone w ekrany AMOLED, częstotliwość odświeżania obrazu 120 Hz, a nawet obiektywy 64 Mpix.

Standardem są tu potrójne i poczwórne aparaty, wyświetlacze Full HD+ oraz przynajmniej 4 GB pamięci RAM. Większość modeli dysponuje funkcją szybkiego ładowania baterii, modułem NFC do płatności zbliżeniowych, a do tego pamięcią flash 128 GB z możliwością rozbudowy dodatkową kartą pamięci.

Dziś smartfony w cenie do 1500 zł radzą sobie z coraz bardziej zaawansowanymi aplikacjami i grami. A komfort obsługi i multimedialnej rozrywki zapewniają przestronne ekrany o przekątnej nawet 6,8”.

Polecane modele w tym przedziale cenowym znajdziesz w rankingu smartfonów do 1500 zł na portalu Geex

Zobacz też wszystkie dostępne smartfony od 1000 do 1500 zł

Jaki smartfon do 1500 zł? x-kom

Szukasz prostszego modelu, idealnego na prezent świąteczny dla dziecka lub seniora? Zajrzyj do naszego poradnika, w którym doradzamy jaki smartfon do 500 zł wybrać. Ciekawe propozycje w niższej cenie czekają także wśród polecanych smartfonów do 1000 zł.

mikolaj swiateczne inspiracje

 

Odkryj inne świąteczne inspiracje na portalu Geex