Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Premiera Logitech MX Master 3 – myszy dla profesjonalistów

Choć jest cicha, o jej premierze będzie głośno. Profesjonalna mysz Logitech MX Master 3 przybywa z precyzją, która pozwala przewinąć w sekundę tysiąc wierszy i zatrzymać się na jednym pikselu. Z jej pomocą można szybko śledzić ruch, niezależnie od powierzchni, oraz płynnie pracować z wieloma komputerami. Poznaj bliżej tego gryzonia.

Cichutko (i precyzyjnie) jak myszka

Tylko Ty i wyświetlany na ekranie projekt. Kiedy pracujesz z pełnym zaangażowaniem, nawet drobiazg może wybić Cię z twórczego skupienia. Ale nie z myszą Logitech MX Master 3. Ten gryzoń, zaprojektowany z myślą o artystach i programistach, jest Twoim niezawodnym sprzymierzeńcem. Ergonomiczny i wyposażony w dwa scrolle (drugi umieszczony z prawej strony, w zasięgu kciuka), gwarantuje najwyższą wygodę i niezrównaną dokładność przewijania treści. Mało tego, pokrętła wykonano z obrobionej stali, dzięki czemu są zupełnie niesłyszalne.

Teraz kilka słów o precyzji myszy. Dba o nią technologia MagSpeed™, zapewniająca aż o 90% wyższą szybkość i o 87% większą czułość niż w przypadku standardowego akcesorium. Dodatkowym wsparciem jest poprawiające śledzenie ruchu rozwiązanie Logitech Darkfield™. Pozwala ono precyzyjnie rejestrować ruch gryzonia na każdej powierzchni, także na szkle, z czułością wynoszącą 4000 dpi.

mysz logitech mx master 3

Logitech MX Master 3 – pracuj, jak lubisz

MX Master 3 daje Ci też swobodę personalizacji trybu pracy z konkretnymi programami. Korzystając z oprogramowania producenta, możesz dowolnie zmienić mapowanie przycisków. Ponadto mysz posiada specjalny przycisk gestów. Wystarczy, że wciśniesz go i przytrzymasz, a wykonując ruchy gryzoniem, zyskasz łatwy dostęp do widoku zadań, poglądu aplikacji, a także przełączysz się między komputerami. W połączeniu z ergonomicznym, wyprofilowanym kształtem gryzonia zapewnia to najwyższy komfort działania.

Dużą rolę odgrywa również technologia Flow, wykorzystywana przy pracy z kilkoma urządzeniami i umożliwiająca płynne przełączanie się między nimi. Dzięki niej z łatwością przeniesiesz pliki z jednego komputera na drugi, po prostu je kopiując.

Spokój zapewni Ci pojemny akumulator. Po pełnym naładowaniu może on pracować aż przez 70 dni. A w zaledwie minutę uzupełnisz energię na trzy godziny działania.

Poznaj Logitech MX Master 3 Graphite i postaw na najwyższy komfort pracy