Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Podwójne uderzenie myPhone Hammer – kup smartfona i odbierz prezent

Podwójne uderzenie myPhone Hammer – kup smartfona i odbierz prezent

Thor ma swojego Mjolnira, Wulfgar - Aegis-Fanga. Ty możesz mieć myPhone Hammer – Twój oręż w codziennych obowiązkach, które wymagają wytrzymałości i wydajności. A jeśli zdecydujesz się na smartfon BLADE 2 Pro, w prezencie otrzymasz telefon rugged tego samego producenta. Dowiedz się więcej i skorzystaj z naszej.

myPhone Hammer BLADE 2 Pro – twarda sztuka

Praca w ekstremalnych warunkach. Pasja, która ciągnie w góry, do lasu, nad jeziora. Czasem mocne słońce, czasem zacinający deszcz, czasem przeszywający kości mróz. W takich i podobnych przypadkach potrzebny jest sprzęt, którego nie da się szybko zmęczyć i który będzie pod ręką, gdy zajdzie konieczność wezwania pomocy lub uzyskania istotnych informacji.

Takim sprzętem jest właśnie myPhone Hammer BLADE 2 Pro. Cechuje go wodo- i pyłoszczelność oraz odporność na wstrząsy. Wyposażony jest także m.in. w wyświetlacz 5,7 cala z Corning Gorilla Glass 3, któremu nie straszne są nagłe upadki, jak również funkcję Express Charging. Dzięki niej uzupełnisz zapas energii, gdy litowo-polimerowa bateria o pojemności 3900 mAh się wyczerpie. A kiedy zajdzie potrzeba wykonania zdjęć, do dyspozycji masz aparat 16 Mpix i kamerę selfie 8 Mpix.

Kup Hammer BLADE 2 Pro - Hammer Patriot + dostaniesz w prezencie

Co dwa młoty, to nie jeden. Dlatego do końca 2019 roku mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Kup myPhone Hammer BLADE 2 Pro, a w prezencie otrzymasz jeszcze jedno urządzenie rugged: telefon myPhone Hammer Patriot + o wartości 269 PLN. Podobnie jak jego większy kolega cechuje się wysoką wytrzymałością i może świetnie posłużyć jako zapasowy sprzęt dla Ciebie lub bliskiej Ci osoby.

W jaki sposób można wejść w posiadanie tego telefonu?

  1. Kup smartfon Hammer Blade 2 Pro i zachowaj dowód zakupu.
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie hammeromania w terminie do 15.01.2020 r.
  3. Odbierz telefon HAMMER Patriot+ przesłany na podany w formularzu adres.

Promocja trwa do 31.12.2019 roku lub wcześniejszego wyczerpania produktów. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie.

Kup myPhone Hammer BLADE 2 Pro i zdobądź telefon rugged Hammer Patriot+ gratis