Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Najwyraźniej stworzone do grania. Poznaj nową serię monitorów BenQ Gaming

Najwyraźniej stworzone do grania. Poznaj nową serię monitorów BenQ Gaming

Popatrz na swoje ulubione tytuły z zupełnie nowej perspektywy. Odkryj szczegóły grafiki i animacji, które dotychczas były poza zasięgiem Twojego wzroku. Do tego ciesz oczy płynniejszą rozgrywką i wyraźnymi obrazami, nawet po zmroku. Seria BenQ Gaming widocznie zwiększy wizualne doznania czerpane z gry. Nie oglądaj się więc wstecz i zobacz, co mają do pokazania nowe monitory.

BenQ EX2780Q – prosto i wyraźnie

Matryca monitora BenQ EX2780Q o przekątnej 27 cali, obsługująca rozdzielczość na poziomie WQHD (2560 × 1440) oraz częstotliwość odświeżania na 144 Hz zapewnia niezwykle ostre, bogate w szczegóły, a także przede wszystkim dynamiczne i zachwycająco płynne obrazy ruchome oraz przejścia pomiędzy nimi. Rozgrywka pójdzie Ci na nim gładko – przynajmniej z punktu widzenia odtwarzanych fpsów.

Co więcej, ten prosty ekran IPS odznaczony certyfikatem DisplayHDR 400, w połączeniu z technologią inteligentnej regulacji jasności sięgającej 350 cd/m² oraz 95-procentowym odzwierciedleniem palety barw DCI-P3, zadba o naturalność i bogactwo kolorów, także kiedy z zewnątrz otoczy Cię już ciemność. Ponadto inteligentne technologie dostosowujące barwę i natężenie kolorów monitora do warunków otoczenia zatroszczą się o Twój wzrok, nawet kiedy granie przeciągnie się do późnych godzin nocnych.

BenQ Gamer w x-kom

BenQ EX3501R – z zakrzywieniem i bez ograniczeń

Zakrzywiony ekran monitora BenQ EX3501R o przekątnej aż 35 cali, zamknięty w konstrukcji niemal pozbawionej ramek, wprost otoczy Cię obrazem. A to w połączeniu z panoramicznymi proporcjami i rozdzielczością w jakości UWQHD sprawi, że Twój zmysł wzroku zostanie pochłonięty bez reszty. Efekt imersji uderzy Cię swym impetem już przy pierwszej wyświetlonej klatce czy grafice. Od tej matrycy nie zdołasz oderwać wzroku – albo przynajmniej uświadomisz sobie z bólem, że tekstury rzeczywistości nie są tak wyraźne jak te widziane na niej.

Kiedy do kompletu dodasz jeszcze częstotliwość odświeżania na poziomie 100 Hz oraz, reakcji odpowiedzi matrycy liczący 4ms oraz technologię FreeSync, to na własne oczy zobaczysz, że wyrażenie rozbiegany wzrok nabiera nowego znaczenia. Bez żartów. Animacje pozbawione zakłóceń, pozwolą Ci dostrzec o wiele więcej detali i złożoności, które się w nich zawierają. Spokojnie jednak. Nad przykutym do ekranu wzrokiem czuwać będą autorskie technologie BenQ minimalizujące emisję niebieskiego światło oraz migotanie monitora.

Otwórz oczy na cała nową serię BenQ Gaming