Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Zabezpiecz swój dom na wakacje z produktami Netatmo

Koniec z proszeniem sąsiadki, aby zaglądała przez płot i sprawdzała, czy nic złego się nie dzieje podczas Twojej nieobecności. Stawiając na produkty Netatmo, możesz spokojnie wyjechać na wakacje, bo Twój dobytek będzie pod najlepszą opieką. Zorganizuj bezpieczny i prawdziwie inteligentny dom z urządzeniami, stworzonymi dla Twojej wygody i spokoju.

Poznaj produkty Netatmo

Produkty Netatmo to inteligentne urządzenia, z których możesz korzystać oddzielnie, jak i w zintegrowanym systemie, budując swój własny Smart Home. Ich nadrzędnym zadaniem jest stanie na straży bezpieczeństwa i funkcjonalności domu. Dodatkowo skutecznie zapobiegają włamaniom oraz pozwalają kontrolować to, co dzieje się w domu pod Twoją nieobecność.

Wakacje z Netatmo

Warto na to zwrócić uwagę, szczególnie w okresie wakacyjnym, kiedy planujesz urlop i wypoczynek poza miejscem zamieszkania. Inteligentne urządzenia Netatmo dadzą bowiem pewność, że Twój dom będzie wówczas odpowiednio chroniony, a w razie nieprzyjemnej sytuacji, natychmiast otrzymasz informacje na swój smartfon. Jednym słowem stawiając na produkty Netatmo, masz pewność, że Twój dom jest odpowiednio zabezpieczony, a Ty w pełni możesz oddać się wakacyjnemu relaksowi.  

Netatmo inteligentne produkty na wakacje

Wybieraj sprzęt i stwórz bezpieczny dom

Jak sprawdza się to w praktyce? Genialnie. Otóż wśród produktów Netatmo znajdziesz m.in. inteligentne kamery zewnętrzne, które wykryją najmniejszy ruch na Twojej posesji i natychmiast wyślą zawiadomienie na wskazany numer telefonu. W czasie wakacji warto również skorzystać z rozbudowanych systemów alarmowych, które zapewniają bezpieczeństwo i pomogą udaremnić włamanie i kradzież. W ofercie Netatmo czeka na Ciebie także cała gama czujników, w tym np. czujnik przed zalaniem. Ten rodzaj sprzętu pozwoli z kolei uniknąć kosztów związanych z późniejszym usuwaniem potencjalnych szkód.  

Oto kilka wakacyjnych propozycji od Netatmo:

... i wiele, wiele innych. 

Poznaj wszystkie inteligentne urządzenia Netatmo