Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Kup chłodzenie MSI i odbierz kartę dźwiękową Creative za darmo

Wodne chłodzenie komputera zapewni Ci komfort i stabilność pracy, a karta dźwiękowa zadba o wysoką jakość dźwięku. Teraz w promocji Dźwięk-ogra przy zakupie wodnego chłodzenia MSI z serii MAG Core Liquid odbierzesz w prezencie kartę dźwiękową Creative.

Chłodzenie MSI i karta dźwiękowa Creative w duecie

Kultura pracy komputera powinna stać na jak najwyższym poziomie. W końcu wielogodzinne korzystanie z komputera to już norma, a gry stają się coraz bardziej wymagające, wystawiając podzespoły komputera na próbę. Dobre chłodzenie komputera przekłada się na stabilną pracę i przede wszystkim na Twój komfort korzystania z niego.

Promocja chłodzenie MSI

W układach chłodzenia MSI z serii MAG Core Liquid pompa wody jest umieszczona w radiatorze. Takie rozwiązanie redukuje poziom generowanego hałasu i wydłuża żywotność pracy pompy, gdyż ta znajduje się z dala od bezpośredniego źródła ciepła. Chłodzenie charakteryzuje się także efektownym designem z podświetleniem ARGB i wysoką jakością wykonania. Jeśli kupisz chłodzenie:

  • MSI Core Liquid 360R lub 360 RH, to dostaniesz w prezencie kartę dźwiękową Creative SB X-FI Surround Pro V3 o wartości 245 zł;
  • MSI Core Liquid 240R lub 240 RH, to dostaniesz w prezencie kartę dźwiękową Creative Sound Blaster Audigy FX (PCI-E) o wartości 145 zł.

Dzięki jednej z dedykowanych kart dźwiękowych Creative zmienisz swój komputer stacjonarny lub przenośny w zestaw audio 5.1 z technologią SBX Pro Studio, pozwalającą dostosować dźwięk do własnych preferencji. Teraz usłyszysz wszystkie szczegóły podczas grania w gry czy słuchania muzyki, które wcześniej były niesłyszalne.

Jak skorzystać z promocji?

Aby odebrać jedną z kart dźwiękowych Creative w prezencie:

  1. Kup chłodzenie MSI objęte promocją. Zachowaj dowód zakupu.
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
  3. Odbierz swoją kartę dźwiękową.

Promocja trwa do 4 października 2020 roku lub do wyczerpania zapasów. Przeczytaj regulamin promocji.

Niezależnie od tego, jaką liczbę promocyjnych układów chłodzenia MSI kupisz, na podstawie jednego paragonu lub faktury odbierzesz tylko jedną nagrodę.

Poznaj promocyjną ofertę MSI