Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Nowe MacBook Air, MacBook Pro i Mac Mini już w sprzedaży

Wyższa wydajność, szybsza łączność i komfort pracy poprawiony w wielu wymiarach. Do naszej oferty dołączyły właśnie premierowe MacBook Air, MacBook Pro i Mac Mini. Sprawdź, co oferuje każdy z tych modeli, i wybierz rozwiązanie idealne dla Ciebie.

MacBook Air – uskrzydlony mocą

Kiedy zadań przybywa, liczy się każda chwila. Z najlżejszym i najsmuklejszym notebookiem od Apple optymalnie wykorzystasz każdą minutę – niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś. Najnowszy czip M1 zapewnia bowiem nie tylko jeszcze wyższą wydajność w standardowych zadaniach, lecz również w tych wykonywanych w trybie samouczenia. To zasługa 16-rdzeniowego systemu Neural Engine.

Co jeszcze oferuje nowy MacBook Air? Ultrasmukłą obudowę, wyjątkowo cichą pracę i doskonały wyświetlacz Retina o przekątnej 13,3 cala. A dzięki obsłudze wi-fi 6 – także jeszcze szybszą łączność, która okaże się nieoceniona podczas wideokonferencji. Idealnym dopełnieniem jest wystarczająca nawet na 18 godzin pracy bateria.

MacBook Pro – najpotężniejszy ze wszystkich

Poczuj skok wydajności z nowym MacBook Pro. Innowacyjny czip M1, w który go wyposażono, zapewnia nawet do 2,8 razy wyższą moc obliczeniową, także w zadaniach wykonywanych w trybie samouczenia. Nieocenionym wsparciem dla niego są szybki dysk SSD i 8 GB pamięci RAM – dzięki nim błyskawicznie przełączysz się między programami i wprowadzisz zmiany w projektach.

Ale to nie wszystko. Trzynastocalowy MacBook Pro to również niezrównana wygoda. Dbają o nią superczytelny wyświetlacz Retina 13,3 oraz podświetlana klawiatura Magic Keyboard. I najlepsze na koniec: bateria wystarcza nawet na 20 godzin pracy.

MacBook Pro, MacBook Air i Mac mini w x-kom

Mac Mini z czipem M1 – w małym ciele nowy duch

Jak to możliwe, że tak kompaktowa jednostka oferuje tak gigantyczną wydajność? Odpowiedź brzmi: czip M1. Ośmiordzeniowy układ Apple, wsparty 8 GB pamięci RAM i szybkim dyskiem SSD, gwarantuje błyskawicznie szybką pracę nawet podczas wykonywania wymagających zadań. Do tego wspiera procesy samouczenia się. A nad optymalnymi temperaturami czuwa wydajny układ chłodzenia.

Warto jeszcze dodać, że Mac Mini wyposażono w następujące złącza: Dwa porty Thunderbolt / USB 4, jeden port HDMI 2.0, dwa porty USB-A i Gigabit Ethernet. Dzięki nim z łatwością podłączysz niezbędne urządzenia i akcesoria.

Nowe MacBook Air, MacBook Pro i Mac Mini możesz już zamówić w naszym sklepie. Wysyłkę rozpoczniemy 17 listopada.

Sprawdź: