Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria

Premiera klawiatur gamingowych SPC Gear GK650K

Znowu zabrakło kilku kroków, żeby udało Ci się bezpiecznie ukryć za ścianą budynku? A może kombinacja klawiszy nie zadziałała i zamiast świętować wygraną kolejny raz obchodzisz się smakiem? Upgrade’uj swój ekwipunek gracza i nie zostawiaj kwestii zwycięstwa przypadkowi. Pomoże Ci w tym najnowsza klawiatura mechaniczna SPC Gear GK650K. Poznaj dostępne modele.

Solidna konstrukcja i świetna wygoda

Żywo reagujesz na to, co dzieje się na ekranie? Kiedy osiągasz pełną koncentrację, zewnętrzny świat przestaje dla Ciebie istnieć? Wykonana z aluminium klawiatura SPC Gear GK650K jest na to gotowa. Z łatwością zniesie silniejszy nacisk czy nawet bardziej energiczne uderzenie w klawisze. A przy tym zadba, aby nawet wielogodzinne potyczki nie były dla Ciebie męczące. Wyposażono ją bowiem w superwygodną podkładkę pod nadgarstki, którą mocujesz na magnesach. Ponadto w zasięgu ręki masz dużą rolkę do regulacji głośności. Przydaje się w wielu niespodziewanych sytuacjach.

W pełni konfigurowalne podświetlenie

Twoja klawiatura powinna świecić jednolitym, stabilnym światłem? Wolisz bardziej efektowne kombinacje? A może dla jeszcze lepszej koncentracji podświetlasz tylko te klawisze, których najczęściej używasz w danej rozgrywce? Z SPC Gear GK650K masz swobodę wyboru. Wystarczy kilka kliknięć – czy to na klawiaturze, czy w aplikacji – i Twoje akcesorium jest gotowe, by oświetlić Ci drogę do zwycięstwa.

spc gear gk650k w x-komie

SPC Gear GK650K z przełącznikami Omnis Kailh Red, Blue i Brown

Na wygodę i skuteczność klawiatury mechanicznej w grach wpływa również typ zastosowanych przełączników. W przypadku premierowego modelu od SPC Gear masz do wyboru:

  • Omnis Kailh Red – cechują się najwyższą płynnością, a do aktywacji nie wymagają prawie żadnego nacisku.
  • Omnis Kailh Brown – nieco bardziej wymagające od czerwonych, charakteryzują się wyczuwalnym lecz wciąż lekkim momentem aktywacji.
  • Omnis Kailh Blue – wysoko oceniane przez graczy lubiących RTS-y, ponieważ mają najmocniej zaznaczony moment aktywacji i głośnym kliknięciem potwierdzają przyjęcie polecenia.

Niezależnie od typu przełączników, który wybierzesz, SPC Gear GK650K oferuje także funkcję N-Key Rollover, czyli pełny anti-ghosting. Dzięki temu masz pewność, że Twój sprzęt bezbłędnie zarejestruje wszystkie Twoje kliknięcia.

Poznaj klawiatury: