Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
  • Kup telewizor Phillips Ambilight i zgarnij voucher na filmy w Rakuten TV

Kup telewizor Phillips Ambilight i zgarnij voucher na filmy w Rakuten TV

Jeśli w Twoim wnętrzu drzemie duch kinomana, a najlepszą z możliwych rozrywek jest dla Ciebie wieczór z maratonem filmowym – skorzystaj z wyjątkowej promocji i zaserwuj sobie własne kino domowe z telewizorem Phillips. A przy okazji zgarnij też dostęp do biblioteki filmów w Rakuten TV. Sięgaj po tytuły premium lub postaw na najnowsze hity – do wyboru masz aż 10 darmowych pozycji. O szczegółach oferty przeczytasz poniżej.

Promocja dla kinomanów

Magia kina pochłania Cię bez reszty? Przekonaj się na własnych oczach, czym jest technologia Ambilight w telewizorach Phillips. Głęboki i czysty obraz doprawiony wielobarwnym oświetleniem podnosi jakość oglądania zarówno dynamicznych akcji, kolorowych animacji,  jak i sportowych rozgrywek. Inteligentne diody LED zamontowane na krawędziach telewizora reagują na to, co dzieje się na ekranie, emitując wyjątkowy blask dopasowany do rozgrywających się scen.

Zastanawiasz się nad tym, co dobrego wrzucić na filmowy ruszt? Przy zakupie telewizora Phillips z technologią Ambilight ten problem szybko się rozwiąże, bo w prezencie otrzymasz aż 10 voucherów na filmy w Rakuten TV.

Wejdź na stronę promocji, wypełnij formularz i odbierz swój prezent.

Telewizory Phillips z technologią Ambilight i voucher na filmy w Rakuten tv

Zawieś oko z Phillips Ambilight

Rozsiądź się wygodnie i odpal ulubiony serial, film lub mecz – a o wyjątkowość chwili i przejrzystość obrazu zadba jeden z telewizorów Phillips:

  • Philips 58PUS7855 – ten model z pewnością dostarczy Ci wyjątkowych wizualnych wrażeń. Naturalne kolory i czysty realizm zapewnia technologia HDR10+, a o nastrój zadba inteligentne ledowe podświetlenie.
  • Philips 48OLED935 – nowa jakość domowego kina. Ten 48-calowy model zachwyci Cię ostrością obrazu, żywymi barwami i pogłębioną czernią. Zaproś znajomych na filmową ucztę. Niezależnie od obranej pozycji i odległości od ekranu kontrast i kolory będą idealne. A autorski system Phillips Ambilight dopełni całość nastrojowym podświetleniem.
  • Philips 75PUS7805 – z tym 75-calowym telewizorem doświadczysz więcej. To czysta harmonia obrazu i dźwięku. O perfekcyjny kontrast i głębię zadba rozdzielczość ultra HD, co w połączeniu z technologią Ambilight pozwoli Ci wejść w nowy wymiar filmowych emocji.

Zajrzyj do oferty sklepu x-kom i poznaj wszystkie telewizory Phillips z technologią Ambilight.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z promocji wystarczy:

  1. Kupić dowolny telewizor Phillips z technologią Ambilight
  2. Wejść na stronę producenta
  3. Zarejestrować zakup i odebrać voucher

Promocja trwa do 31 lipca 2021 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów i nie łączy się z innymi promocjami.

Przeczytaj regulamin promocji.

Sprawdź wszystkie telewizory Phillips Ambilight i odbierz swój filmowy voucher.