(function (g, e, n, es, ys) {g['_genesysJs'] = e;g[e] = g[e] || function () {(g[e].q = g[e].q || []).push(arguments)};g[e].t = 1 * new Date();g[e].c = es;ys = document.createElement('script'); ys.async = 1; ys.src = n; ys.charset = 'utf-8'; document.head.appendChild(ys);})(window, 'Genesys', 'https://apps.mypurecloud.de/genesys-bootstrap/genesys.min.js', {environment: 'euc1', deploymentId: '3860fa2d-3a22-4040-8d15-a1b5df24b429'});
Menu
x-kom - Sklep komputerowyx-kom - Sklep komputerowy
Wszędzie▼
✓Wszędzie
Laptopy i komputery
Smartfony i smartwatche
Gaming i streaming
Podzespoły komputerowe
Urządzenia peryferyjne
TV i audio
Smarthome i lifestyle
Akcesoria
Dlaczego x-kom?
99% pozytywnych opinii
20 lat na rynku
Darmowe zwroty do 15 dni
odbiór osobisty za 0 zł
Wydłużony czas dostawy. Dowiedz się więcej.
FiiO M15S - 1152410 - zdjęcie
FiiO M15S - 1152410 - zdjęcie 1
FiiO M15S - 1152410 - zdjęcie 1FiiO M15S - 1152410 - zdjęcie 1
od: FiiO|kod producenta: M15S|kod x-kom: 1152410
Wydłużony czas dostawy. Dowiedz się więcej.
  • Wbudowana pamięć:64 GB
  • Wyświetlacz:5,5", dotykowy
  • Czas odtwarzania muzyki:10,5 h
  • Zasilanie:Akumulator
5 499,00 zł
1
nutka ikona

Odtwarzacz Audio Hi-Fi FiiO M15S

M15S rozpoczyna nowy rozdział w segmencie high-end FiiO, dzieląc te same technologie, co odtwarzacz M17 i wzmacniacz Q7. Zapewniają one wydajność na poziomie stacjonarnym w przenośnym formacie – w tym tryb stacjonarny, dwa tryby zasilania i pięć poziomów wzmocnienia. W dedykowanym trybie stacjonarnym i szybkim ładowaniu przez USB, M15S zmienia się zasadniczo w urządzenie stacjonarne i będzie działać całkowicie bez używania baterii. Oznacza to, że w tym trybie bateria nie będzie ani ładowana, ani rozładowywana, co zapobiega jej przedwczesnej degradacji.

M15S jest nie tylko wyposażony w dwa tryby zasilania jak w przypadku innych produktów FiiO, ale ma też automatyczne rozpoznawanie zewnętrznego zasilania DC. M15S jest w stanie automatycznie rozpoznać, kiedy szybkie ładowanie* przez USB jest używane i automatycznie przełącza się na zasilanie o najwyższym napięciu, co prowadzi do wzrostu zasilania o 26,67% w celu uzyskania jeszcze większej mocy wyjściowej. Nawet jeśli nie korzystasz z adaptera szybkiego ładowania, M15S może automatycznie przełączać się na zasilanie o wyższym napięciu, które wystarcza do napędzenia większości słuchawek.

FiiO M15S
suwaki ikona

Pięć poziomów wzmocnienia

M15S możesz regulować za pomocą pięciu poziomów wzmocnienia. Przy zasilaniu bateryjnym można wybrać poziomy wzmocnienia niski/średni/wysoki/słuchawkowy. Przy zasilaniu przez USB dostępny jest również ulepszony poziom wzmocnienia dla słuchawek nausznych. Umożliwia on niezniekształconą moc wyjściową do 1200 mW na kanał, która wkracza do zasilania szerokiej gamy IEM-ów i słuchawek.

FiiO M15S
ups ikona

Dostawa czystej mocy w dowolnym momencie

M15S ma w pełni odseparowany cyfrowy zasilacz, skutecznie redukujący przesłuchy i zakłócenia. Dysponuje też wielostopniowym analogowym zasilacz o wysokiej precyzji i niskim poziomie szumów do wczesnego przetwarzania sygnału. Dodatkowo jest wyposażony w wielonapięciowy zasilacz serwo dla wzmacniacza słuchawkowego, zdolny do obsługi obciążeń o niskiej i wysokiej impedancji.

W M15S zastosowano oryginalny, niemodyfikowany układ DAC ES9038PRO z ośmioma niezależnymi konwerterami D/A. Każdy kanał wykorzystuje cztery przetworniki cyfrowo-analogowe połączone równolegle, tworząc w pełni różnicowe wyjście, zapewniając prawdziwie bogaty i wysoce rozdzielczy dźwięk.

Dane audio są przesyłane poprzez opracowany przez FiiO układ FPGA czwartej generacji z technologią pętli synchronizacji fazowej, który współpracuje z dwoma niestandardowymi japońskimi femtosekundowymi oscylatorami kwarcowymi NDK, aby zapewnić zunifikowane źródło zegara o wysokiej precyzji i niskim jitterze dla całej architektury audio. Wszystko to w dążeniu do uzyskania czystszego dźwięku.

M15S ma wielostopniowy obwód audio z sekcjami IV, LPF, regulacją wzmocnienia i wzmacniaczem. Zastosowany rezystor foliowy o wysokiej precyzji i niskim poziomie szumów zapewnia dokładniejsze odtwarzanie sygnału i równowagę kanałów. W części LPF obwodu znajdują się niskostratne metalizowane kondensatory foliowe firmy Panasonic, które gwarantują wyjątkowo niskie zniekształcenia harmoniczne i fazowe.

FiiO M15S
bluetooth ikona

Bezprzewodowe Hi-Fi na wyższym poziomie

Możliwości bezprzewodowe M15S obejmują AirPlay, strumieniowanie i transmisję DLNA, a także Bluetooth. Bluetooth jest obsługiwany przez układ Qualcomm QCC5124, który ma udokumentowane osiągnięcia w innych produktach FiiO, dzięki czemu M15S może obsługiwać dwukierunkową komunikację bezprzewodową.

FiiO M15S
bezpieczenstwo ikona

Zaawansowane systemy ochronne

Zabezpieczenie przed przegrzaniem i ochrona baterii to jedne z wielu zabezpieczeń, które zapewniają, że M15S potrafi w sposób ciągły utrzymywać wysoką moc wyjściową, pozwalając swobodnie słuchać ulubionej muzyki bez problemów.

Zabezpieczenie temperaturowe: M15S reguluje się w taki sposób, aby mieścić się w optymalnym zakresie temperatur bez względu na warunki środowiskowe, w tym, w razie potrzeby, zatrzymuje ładowanie akumulatora.

Zoptymalizowane ładowanie baterii: W trybie stacjonarnym M15S może być używany bez ładowania baterii. Gdy nie jest w trybie stacjonarnym, M15S można ustawić w zoptymalizowanym trybie ładowania baterii, który zapobiega naładowaniu baterii do 100%, aby zapobiec jej przedwczesnej degradacji.

FiiO M15S

Specyfikacja

Wbudowana pamięć
64 GB
Wyświetlacz
5,5", dotykowy
Rozdzielczość ekranu
1440 x 720
Rodzaje wyjść / wejść
USB typu C
Zasilanie
Akumulator
Czas odtwarzania muzyki
10,5 h
Dodatkowe funkcje
Bluetooth
Technologia aptX
Regulacja głośności
Szybkie ładowanie
Dodatkowe informacje
Przetwornik DAC ES9038 Pro
Obsługa kart pamięci do 2TB
Obsługa kodeków SBC, AAC, aptX, aptX HD, LDAC, LHDC
Procesor Qualcomm Snapdragon 660
Kolor
Czarny
Wysokość
140 mm
Szerokość
80 mm
Głębokość
18,9 mm
Waga
345 g
Dołączone akcesoria
Kabel USB
Skórzany futerał
Stacja dokująca rozpraszająca ciepło DK3S
Kabel do ładowania/danych PD
Adapter USB
Igła do wyjmowania karty SD
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
M15S
Kod x-kom
1152410

Opinie

Pytania i odpowiedzi (0)

Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x‑komu.