KD-55X85L 55" LED 4K 120Hz + Kabel HDMI 2.0 - HDMI 3m
Dodaj do porównania
Sony KD-55X85L 55" LED 4K 120Hz + Kabel HDMI 2.0 - HDMI 3m
Zadaj pytanie
Sony
kod
x-kom
Przekątna ekranu:
55"
Rozdzielczość:
UHD 4K 3840 x 2160
Typ telewizora:
LED,
LCD
Klasa energetyczna:
F
Przewiń do pełnej specyfikacji
3 999
Dodaj do koszyka
Dostępny
Dowiedz się więcej
Najwcześniej u Ciebie: jutro
Zapłać w ciągu
Darmowa dostawa
Koszty dostawy
Dostępna usługa wniesienia
Więcej informacji
Sprawdź dostępność w salonach
Kup i odbierz nawet jutro
Dodaj do porównania
Specyfikacja
Akcesoria
Opinie (0)
Pytania i odpowiedzi (0)
Specyfikacja
Przekątna ekranu
55"
Rozdzielczość
UHD 4K 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania
120 Hz
120 Hz [VRR]
Typ telewizora
LED
LCD
Smart TV
Google TV
HDR
Tak
Standard HDR
HDR10
Dolby Vision
Technologie producenta
Local Dimming
Ambient Optimization
Motionflow XR
Triluminos Pro
Technologie dźwięku i obrazu
DTS – system dźwięku przestrzennego
Dolby Digital
Dolby Audio
Dolby Atmos
Skalowanie obrazu do 4K (4K Upscaler)
Technologie optymalizacji gier
Dedykowany tryb dla graczy
VRR (Variable Refresh Rate)
ALLM (Auto Low Latency Mode)
Ambilight
Nie
Pilot z mikrofonem
Tak
Funkcje smart
Współpraca z asystentem głosowym Alexa
Współpraca z asystentem głosowym Google
Wyszukiwanie głosowe
Sterowanie głosem
Wbudowany Chromecast - strumieniowanie obrazu
Odtwarzanie plików multimedialnych z nośników USB i urządzeń
Kompatybilność z Apple HomeKit
Apple Airplay
Aplikacje
Google Play Store
Wbudowany tuner
DVB-S (cyfrowy satelitarny)
DVB-T (cyfrowy naziemny)
DVB-C (cyfrowy kablowy)
Funkcje tunera
Teletext
Odtwarzane formaty
AVC
MP4
MPEG
MPEG-1
MPEG-2
WEBM
3GP
3GPP
AAC
AC3
Łączność bezprzewodowa
Apple Airplay2
Wi-Fi
Wi-Fi 5 (802.11ac)
WLAN
Bluetooth
Bluetooth 4.2
Screen Mirroring
Chromecast
Obsługuje Google Cast (Chromecast) do bezprzewodowego przesyłania/klonowania obrazu ze smartfona, ta
Liczba złączy HDMI
HDMI 2.0 - 2 szt.
HDMI 2.1 - 2 szt.
4 szt.
Złącze HDMI 2.1
Liczba złączy USB
2 szt.
Złącze CI
Pozostałe złącza
Wejście antenowe
Wejście Ethernet RJ 45 (LAN)
Wejście kompozytowe sygnału wideo
Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF)
Wyjście słuchawkowe
Moc głośników
20 W
Kolor obudowy
Czarny
Klasa energetyczna
F
Klasa energetyczna HDR
G
Średni pobór mocy
178 W
Pobór mocy (tryb czuwania)
0,5 W
Standard VESA
300 x 300 mm
Szerokość
1228 mm
Wysokość bez podstawy
709 mm
Wysokość z podstawą
784 mm
Głębokość bez podstawy
56 mm
Głębokość z podstawą
336 mm
Waga bez podstawy
16,3 kg
Waga z podstawą
17,4 kg
Dołączone akcesoria
Pilot
Podstawa telewizora
Instrukcja obsługi
Kabel zasilający
Kabel HDMI
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
KD55X85LAEP + HD-030SM01
Kod x-kom
Rekomendowane akcesoria
Silver Monkey UT-800
79
Najniższa cena:
Silver Monkey UT-200
29
Najniższa cena:
One For All WM4661
249
One For All WM2611
79
ART AR-48
38
ART AR-11
159
Ever Classic - 5 gniazd, 1,5m, czarna
48
HSK DATA Acar F5 - 5 gniazd, 3m, czarna
72
Natec Turbot 2 Slim Touchpad BT+2,4GHz do Smart TV