Samsung QE65S90D 65"  OLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1242460 - zdjęcie
Samsung QE65S90D 65"  OLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1242460 - zdjęcie 1
Samsung QE65S90D 65"  OLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1242460 - zdjęcie 2Samsung QE65S90D 65"  OLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1242460 - zdjęcie 2
Samsung QE65S90D 65"  OLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1242460 - zdjęcie 3Samsung QE65S90D 65"  OLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1242460 - zdjęcie 3
Samsung QE65S90D 65"  OLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1242460 - zdjęcie 4Samsung QE65S90D 65"  OLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1242460 - zdjęcie 4
Samsung QE65S90D 65"  OLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1242460 - zdjęcie 5Samsung QE65S90D 65"  OLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1242460 - zdjęcie 5
Samsung QE65S90D 65"  OLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1242460 - zdjęcie 2
Samsung QE65S90D 65"  OLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1242460 - zdjęcie 3
Samsung QE65S90D 65"  OLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1242460 - zdjęcie 4
Samsung QE65S90D 65"  OLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 1242460 - zdjęcie 5
Samsung QE65S90D 65" OLED 4K 144Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
Specyfikacja
Opinie
5,0/5
(8 opinii)
5
Opinie użytkowników (8)
Sebastian
Sebastian
Ponad rok temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 55"
#PromocjaCashbackFilmowyDuetSamsung
#KupNapiszOpinieOtrzymajZwrot
... Rozwiń dalej
Rafał
Rafał
Potwierdzony zakup
2 miesiące temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 65"
Michał
Michał
Potwierdzony zakup
4 miesiące temu
Patryk
Patryk
5 miesięcy temu
Kamil
Kamil
6 miesięcy temu
Bartosz
Bartosz
8 miesięcy temu
Piotr
Piotr
10 miesięcy temu
Super tv działa jak należy... Rozwiń dalej
Tomasz
Tomasz
Ponad rok temu
Koniec opinii.
Pytania i odpowiedzi
Masz pytanie o ten produkt?Zapytaj naszą społeczność i ekspertów x-komu.
Pytania użytkowników (6)
Awatar użytkownika FILIP
FILIP
2 miesiące temu
Dotyczy wycofanego wariantu:Przekątna ekranu: 77"
Czy telewizor QE77S90D który sprzedajecie ma matrycę WOLED czy QDOLED ?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Jerzy
Jerzy
9 miesięcy temu
Czy ten telewizor ma mozliwosc powieszenia na scianie?... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Aneta
Aneta
9 miesięcy temu
Tak ma musisz kupić uchwyt vesa w wymiarach 300 x 200 mm... Rozwiń dalej
Awatar użytkownika Łukasz
Łukasz